PDA

Zobacz pełną wersję : Ruchliwa ulica!



tomtaj
31-07-2006, 19:06
Witam!
Zastanawiam się nad kupnem super mieszkania, za dobrą cenę, ale przy bardzo ruchliwej ulicy. Jak sądzicie warto, czy zwariuję w takim mieszkaniu? Proszę o opinie na ten temat:)
Może ktoś mieszka lub mieszkał w takim mieszkaniu? Jak wrażenia?

Serdecznie pozdrawiam!!!!

asania1
01-08-2006, 16:42
No zimą jakoś da się znieść jeśli beda szczelne okna ale latem to już okna nie otworzysz bo np telewizora nie slychac :wink:

asania1
01-08-2006, 16:43
a i zapomnialam jeszcze, ze w nocy tez sobie nie pospisz przy otwartym oknie :cry:

Kryspin
02-08-2006, 09:43
NIE NIE NIE stanowczo odradzam
Mieszkam właśnie w takim mieszkaniu przy niby osiedlowej ale czteropasmiowej ulicy, w dodatku obok jest jeszcze drugi budynek i tworzy się odbicie dźwięku. Masakra jednym słowem.
W dzień gdy mój półtoraroczny synek śpi trzeba kisić przy zamkniętych okanach, w nocy natomiast pomimo mniejszrgo ruchu nie ma szans na otwarcie drzwi balkonowych w sypialni bo prprostu średnio co godzinę się budzisz ( najbardziej uciążliwe auta z głośnym wydechem i ścigacze autobusy) natomiast wieczorem gdy normalnie oglądasz TV są momenty że przestajesz słyszeć TV mało tego nawet nieraz musisz przerwać rozmowę...
DALEKO ODRADZAM ! nie warto, szkoda nerwów

frosch
02-08-2006, 09:52
mieszkam w takim i mam dosc :evil:

tomtaj
03-08-2006, 08:37
Dziękuję bardzo wszystkim za odpowiedź. Mimo iż mieszkanie piękne to zrezygnowałem z niego. Znalazłem nie mniej atrakcyjne w zacisznym miejscu:) co prawda za większe pieniądze, ale myślę że warto.

Serdecznie pozdrawiam.

frosch
04-08-2006, 07:20
gratulacje :D