PDA

Zobacz pełną wersję : polecam swojego Architekta



cys
24-03-2003, 14:40
Poniewaz tak bardzo spodobala sie Wam "moja" firma budowlana, to moge Wam jeszcze polecic swojego architekta.

Mialem swoje wlasne pomysly co do wygladu budynku, przestawiania scian, itd.. Inny architekt pewnie wzialby kase za modyfikacje projektu i bez zastanowienia wszystko narysowalby pod dyktando. Jednak dobrze, ze sie tak nie stalo. Doswiadczenie czyni mistrza. Nie wszystko, co sie wymarzy i da sie narysowac, musi byc dobre w eksploatacji. Ciesze sie, ze zostalem poinformowany z czym sie wiaza moje pomysly, co mi grozilo :smile:, nie nie wzial tak duzo jak chcieli inni.

Jak ktos chce namiar, to moge mu podac.

<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: cys dnia 2003-03-24 15:40 ]</font>

DarekRz
24-03-2003, 15:46
Nie napisałeś skąd jest architekt. Ja potrzebuję w okolicach Warszawy. Jeśli właśnie stąd poproszę namiar na priva.
DarekRz

cys
25-03-2003, 07:53
Mysle, ze dziala w Warszawie i okolicach. W kazdym razie ja tutaj robilem swoj projekt.

moj email: [email protected]

cys
25-03-2003, 14:22
Mam nadzieje, ze nie bedzie czyms zlym jak podam tutaj nr telefonu do tego architekta, ale dostaje zbyt wiele maili.:smile:

Uwaga, podaje namiary: p. Anna Koziołkiewicz tel.641-61-81

Zycze powodzenia.

PS. Łatwiej się dodzwonić wieczorem.

<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: cys dnia 2003-03-27 14:40 ]</font>

agasz
27-03-2003, 13:50
Jeszcze nie wiem jak sie pracuje z ta pania, ale na pewno przyjemnie sie rozmawia. Umowilam sie juz na spotkanie. Wyglada na to, ze jest dobrym fachowcem.

agasz
27-03-2003, 14:18
Z tego co sie zdazylam dowiedziec, to architekt polecany przez Cys tez wspolpracuje z konstruktorem i geodeta, a do tego jeszcze z inzynierem sanitarnym i kilkoma wykonawcami. Wyglada na to, ze jest lepszy :grin: No dobra, ten Twoj tez na pewno jest super

agasz
31-03-2003, 14:23
Jestm juz po spotkaniu z pania architekt. Musze przyznac Cys, ze miales farta wynajmujac tak dobrych fachowcow. Przylaczam sie do rekomendacji. Dobrych trzeba polecac, a przed zlymi ostrzegac.

ania
22-09-2004, 15:11
Zła może nie jest, ale taka znowu dobra to też nie.
Jestem po rozmowie wstępnej i raczej nie skorzystam.
1. jest bardzo droga
2. pracuje "odręcznie" co utrudnia wiele spraw i spowalnia pracę
3. nie do końca orientuje się w przepisach budowlanych
4. ma dość jasno sprecyzowane zdanie na temat miejsca inwestora w projektowaniu - hmmm, hmmmm
5. za bardzo podkreśla swój talent i dorobek życiowy

Może komuś innemu będzie pasowała...
Mnie niestety nie :(

gregor2
22-09-2004, 16:04
niestety musiałem usunąć namiary na swojego architekta, za wcześnie go poleciłem. dużo pierdołowatych błędów i niedociągnięć narobił mi w projekcie. poza tym leń.

gregor2
22-09-2004, 16:07
Zła może nie jest, ale taka znowu dobra to też nie.
Jestem po rozmowie wstępnej i raczej nie skorzystam.
1. jest bardzo droga
2. pracuje "odręcznie" co utrudnia wiele spraw i spowalnia pracę
3. nie do końca orientuje się w przepisach budowlanych
4. ma dość jasno sprecyzowane zdanie na temat miejsca inwestora w projektowaniu - hmmm, hmmmm
5. za bardzo podkreśla swój talent i dorobek życiowy

Może komuś innemu będzie pasowała...
Mnie niestety nie :(

spróbuj z moim, powinnaś być zadowolona.

ania
23-09-2004, 10:45
Właśnie zadzwoniłam. Chyba będzie ok. Wielkie dzięki Greg!

kasiontko
01-10-2004, 19:09
ja tez zadzwonilam,bardzo mily i konkretny ... :)
pojade ze swoim projektem na konsultacje,poniewaz nie moge sie opedzic od mysli,ze czegos w nim brakuje... :(
ciagle mam wrazenie ze ,,cuś by tu jeszcze mozna poprawic,,
czy wy tez tak macie?
podobno jeden juz dom wybudowal i ciagle oglada projekty :lol: :roll:
chcialabym tego uniknac..