PDA

Zobacz pełną wersję : ekipa do adptacji poddasza - Poznań



Mirella von Chrupek
04-08-2006, 12:36
szukam solidnej i szybkiej ekipy do adaptacji poddasza 692-752-752, magis (małpa) go2.pl

Mirella von Chrupek
04-08-2006, 21:15
nikt nie zna namiarow na zdną ekipę? help!!!!

REMIGIUSZ
05-08-2006, 07:45
po 1 wszystkie solidne ekipy mają terminy zarerezerwowane do konca roku.
po 2 raczej malo kto z tego forum jest "szybki" bo jak ja to zawsze mówie : jak cos ma byc dobrze to trzeba na to czasu

Mirella von Chrupek
05-08-2006, 09:58
chodziło mi o szybkość w sensie pracy a nie w sensie dostępności ekipy. Może być i po nowym roku, ale musi ktoś przyjść i wycenić pracę. A póki co nie mogę nikogo znaleźć :( Od wyceny prac zależy wartość danego lokalu, posiadając wycene będę wiedziała, czy warto inwestować w ten konkretny strych czy też nie. Więć jeżeli ktoś posiada jakieś namiary to bardzo poprosze o podeslanie.

mrl
26-08-2006, 13:22
witam!
zastanawiam sie jaki jest sens podpisywania sie przez kogos innego nie swoim imieniem i nazwiskiem? pech chce, ze malo prawdopodobnym jest fakt by istniealy dwie mirelle von chrupek w polsce i w sieci. nie znam innej osoby o takich danych personalnych jak moje zatem dosc dziwnym wydaje mi sie proceder poslugiwania sie przez kogos innego danymi innych. wprowadza to zamet i niepotrzeben komplikacje. za bledne skojarzenia ze swoja osoba przepraszam i nie jestem ta mirella za ktroa sie podaje ktos z poznania w posice na forum muratora.

mirella von chrupek