PDA

Zobacz pełną wersję : SZUKAM ekipy budowlanej - start wiosna 2007



polonicus
04-08-2006, 16:20
Tylko poważne oferty...

polonicus
04-08-2006, 16:23
Tak dla informacji, ok. 400 m2

bobo30
04-08-2006, 20:54
kolego, w jakim rejonie?

REMIGIUSZ
05-08-2006, 07:46
jakis link do projektu moze ??

gp-5
24-08-2006, 08:53
Ja również szukam ekipy do budowy domu wg projektu LIBRA: http://www.dobredomy.pl/?id_project=21&infopage=1&lustro=1

w Jabłonnie k. Warszawy.

Planowany termin rozpoczęcia budowy:
Warian 1:
- jesień 2006: fundamenty; wiosna 2007: reszta

Wariant 2: wiosna 2007

pola2000
24-08-2006, 13:01
Niedawno zaczeliśmy budowę domu. Wszystko idzie terminowo, wyjątkowo oszczędnie i bardzo sprawnie. Bardzo polecam. Ryszard Kubicki: 501-984-286. Ten Pan ma również uprawnienia kierownika budowy.

Wójciki Trzy
28-08-2006, 21:55
Ja również szukam ekipy do budowy domu wg projektu LIBRA: http://www.dobredomy.pl/?id_project=21&infopage=1&lustro=1

w Jabłonnie k. Warszawy.

Planowany termin rozpoczęcia budowy:
Warian 1:
- jesień 2006: fundamenty; wiosna 2007: reszta

Wariant 2: wiosna 2007

Witam.
Sam nie wiem, czy polecać moją ekipę czy nie polecać :wink: , ale nie dlatego, że mam wątpliwości czy są dobrzy, tylko boję się, że nie zdecydują się zostać u mnie na prace wykończeniowe tylko pojadą budować drugą Librę, bo jak mówią „drugą to z zamkniętymi oczami”.
Jest to druga ekipa, która budowała moją Librę. Z poprzednią rozstałem się na etapie stanu zero więc mam porównanie między firmą solidną a niesolidną.
Jest to mała firma rodzinna ale z bardzo dużym poczuciem odpowiedzialności i fachowym podejściem do budowy. Gdy rozstawałem się z poprzednią myślałem, że nie ma takich budowlańców ale myliłem się- Ich nie trzeba kontrolować- pilnują się sami :)
Pozdrawiam
Grzegorz

gp-5
29-08-2006, 06:57
Witam.
Sam nie wiem, czy polecać moją ekipę czy nie polecać :wink: , ale nie dlatego, że mam wątpliwości czy są dobrzy, tylko boję się, że nie zdecydują się zostać u mnie na prace wykończeniowe tylko pojadą budować drugą Librę, bo jak mówią „drugą to z zamkniętymi oczami”.
Jest to druga ekipa, która budowała moją Librę. Z poprzednią rozstałem się na etapie stanu zero więc mam porównanie między firmą solidną a niesolidną.
Jest to mała firma rodzinna ale z bardzo dużym poczuciem odpowiedzialności i fachowym podejściem do budowy. Gdy rozstawałem się z poprzednią myślałem, że nie ma takich budowlańców ale myliłem się- Ich nie trzeba kontrolować- pilnują się sami :)
Pozdrawiam
Grzegorz

...lepiej, żeby u mnie z zamkniętymi oczami nie budowali bo mam projekt w odbiciu lustrzanym :wink:
Ale poza tym szczegółem to ten sam poziom trudności, dlatego bardzo proszę o namiary na Pana ekipę, a co do terminów by były dla nas bezkolizyjne - myślę że możemy się zgrać tak by "upiec dwie pieczenie na jednym ruszcie". :)
Pozdrawiam
Grzegorz P.

dominikams
30-08-2006, 12:19
Polecam swoich chłopaków - uczciwi i solidni. Namiary na priva.

yama
30-08-2006, 17:27
w Twojej mojej okolicy mieszka dobry fachwiec który u mnie budował , moge z czystym sumieniem polecić

polonicus
13-09-2006, 15:29
Solidnych fachowców...

jacynto
18-10-2006, 21:15
Witam,

poszukuję sprawdzonej ekipy budowlanej do wykonania stanu surowego zamkniętego. Projekt: Andromeda II z pracowni DOMUS. Lokalizacja: okolice Błonia (35 km od Warszawy). Rozpoczecie budowy na wiosnę 2007.

Link do projektu: http://www.dobredomy.pl/?id_project=20


Z góry dziękuję za namiary lub oferty

penny
27-10-2006, 08:11
Witam :)

Czy mogę poprosić namiary na tę ekipę od Libry?
I na inne solidne ekipy budujące w okolicach Warszawy również poproszę :)

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

kris19
27-10-2006, 15:45
Polecam swoich chłopaków - uczciwi i solidni. Namiary na priva.

Poproszę namiary na ekipę.
Pozdrawiam

Monik75
31-10-2006, 20:20
Ja również szukam ekipy do budowy domu wg projektu LIBRA: http://www.dobredomy.pl/?id_project=21&infopage=1&lustro=1

w Jabłonnie k. Warszawy.

Planowany termin rozpoczęcia budowy:
Warian 1:
- jesień 2006: fundamenty; wiosna 2007: reszta

Wariant 2: wiosna 2007

Witam.
Sam nie wiem, czy polecać moją ekipę czy nie polecać :wink: , ale nie dlatego, że mam wątpliwości czy są dobrzy, tylko boję się, że nie zdecydują się zostać u mnie na prace wykończeniowe tylko pojadą budować drugą Librę, bo jak mówią „drugą to z zamkniętymi oczami”.
Jest to druga ekipa, która budowała moją Librę. Z poprzednią rozstałem się na etapie stanu zero więc mam porównanie między firmą solidną a niesolidną.
Jest to mała firma rodzinna ale z bardzo dużym poczuciem odpowiedzialności i fachowym podejściem do budowy. Gdy rozstawałem się z poprzednią myślałem, że nie ma takich budowlańców ale myliłem się- Ich nie trzeba kontrolować- pilnują się sami :)
Pozdrawiam
Grzegorz
To ja poproszę o namiary na tą ekpię na [email protected]

z góry dziękuje :)

koyotee
02-11-2006, 08:36
Witam.
Ja też poproszę o namiary na ekipy budowlane. Projekt Perła z pracowni Krajobrazy (podobny do Libry).
[email protected]

djmarekl
05-11-2006, 19:32
INż ELEKTRYK - INSTALACJE ELEKTRYCZNE - MONTAż I WYKONAWSTWO - CAłY KRAJ- 513-576-219