PDA

Zobacz pełną wersję : czy należy sie zwrot za piec



mk3
05-08-2006, 14:24
Witam mam pytanie czy należy sie zwrot za piec ekologiczny, właśnie stałem sie posiadaczem Viadrusa z podajnikiem na ekogroszek,przyznam ze nie był tani stad moje pytanie. Wiem że jeśli ktoś wymienia piec na stary na nowy to może tam na jakąś sumke liczyć , czy ktoś zna temat bardzo prosze o odpowiedz

MARKOG
05-08-2006, 15:17
A z jakiego powodu i kto ma ci dopłacić???? Polska to kraj biedny tu nawet preferencyjny kredyt na bardzo proekologiczne pompy ciepła jest trudno załatwić. Nie słyszałem aby gmina cokolwiek zwracała za to że nie zatruwasz środowiska jakby tak było to by o tym trąbiono w każdym medium i każdy właściciel nowobudowanego domu domagałby się jakiejś rekompensaty za to że nie stosuje węgla. Ale być może w niektórych regionach...

anpi
05-08-2006, 17:06
:lol: A ja mam prawie cały dom z ekologicznych materiałów. Kto mi zwróci? Może Lotto? :lol: :lol: :lol:

raffran
05-08-2006, 18:48
To juz bylo,co to szkodzi podreptac troche po urzedach,albo podzwonic tak jak my to zrobilismy.
Po rozmowie z gmina dowiedzialem sie,ze tu nie mamy szans poniewaz gmina nie ma statusu gminy ekologicznej-co nie znaczy ze inne nie maja. Natomiast jesli chodzi o UM to dostalibysmy jesli bysmy zmieniali stary piec na nowy-ekologiczny.

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=77133&highlight=