PDA

Zobacz pełną wersję : SPRZEDAM M4 70M2 W BYDGOSZCZY, OS. LEŚNE



duende
07-08-2006, 20:36
Kochani, przeprowadziłam się z Bydgoszczy do Opola, tu postanowiłam się osiedlić na dłużej.

W związku z tym sprzedaje moje mieszkanie w Bydgoszczy -
osiedle Leśne, najładniejsza i najspokojniejsza dzielnica tego pięknego miasta.

Mieszkanie jest własnościowe z czystą hipoteką. Ma 70 m2 i jest położone przy ul. Modrzewiowej 16, parter trzykondygnacyjnego bloku z cegły. Okna wychodzą zarówno na ulicę jak i na podrórze. Mieszkanie jest ciche, jasne, ciepłe. Okna PCV nowe, drzwi antywłamaniowe solidne, okolica spokojna.

Ogromną zaletą jest bliskość lasu, pięknego parku, targowiska do codziennych zakupów oraz linii autobusowej oraz tramwajowej.

Łazienka, kuchnia i przedpokój wyłożone są na podłodze solidnymi, ładnymi kafelkami, w pokojach są panele. W przedpokoju na ścianach są panele a w pokojach tapety - do odświeżenia.

Do mieszkania przypisane są dwie piwnice - czyste.

W mieszkaniu pozostaje śliczna i funkcjonalna kuchnia pod wymiar, za którą 4 lata temu dałam majątek....

Cóż więcej? Proszę sprawdźcie osobiście.
Mój mail poniżej, piszcie, chętnie odpowiem, a z racji odległości do dyspozycji jest moja Teściowa, która może Wam pokazać mieszkanie.

A... i jeszcze cena - po uzgodnieniach z biurami nieruchomości ustalam cenę 165 tys zł.