PDA

Zobacz pełną wersję : *



26-03-2003, 19:24
Ciekawa jestem co sądzicie o domu pokazanym na okładce Muratora nr 4/2003. Widziałam ten dom w naturze, bo często spędzam wakacje w tej miejscowości. Bardzo mi się podoba architektonicznie, ale nie bardzo wyobrażam sobie jak można w nim mieszkać. Przypomina to trochę udział w programie"Big Brother". Między domem a przepięknym widokiem na jezioro jest niestety ulica (jedyna zresztą w tej miejscowości) i nawet mimowolnie każdy spogląda co robią domownicy, nawet w łazienkach, które są od tej strony.

Teska
27-03-2003, 07:05
:sad:

Zbyszek_S
27-03-2003, 08:04
Mnie się podoba ten obok (na okładce troche go widac z prawej strony), co to niby ten szklany do niego dobudowali.
Moja mama jak oglądała muratora to stwierdziła:
"skąd oni takie długie gardiny wezmą do tych okien" (gardiny to po Śląsku firany).
Mnie ten dobudowany się nie podoba, ale to rzecz gustu, a o gustch sie nie dyskutuje.
Jak na dobudówkę to niezła kasa poszła :smile:.

ZS

Sopocianin
18-04-2003, 19:13
W takich domach lubóją się Holendrzy byłem pare razy w Holandi i na początku było to dlamnie niezrozumiałe i dziwne że można było zaglądnąć ludziom do Garów,ale nikt tego tam nierobi to normalka ale w naszych Polskich realiach to tylko zachęta dla Złodzieji nieuważacie !
Jacek