PDA

Zobacz pełną wersję : Konieczny tunning opcji SZUKAJ



sopel750
16-08-2006, 13:27
Witam,

Forum Muratora jest baaardzo obszerne i żeby nie zaśmiecać powatarzającymi się wątkami polecamy wszystkim opcję SZUKAJ zanim coś napiszą.
Problem z tym, że opcja SZUKAJ daje za dużo wyników :)) Konieczna jest opcja SZUKAJ tylko w polu TEMAT.
Dziś można wyszukać w treści lub w temat+treść.

Można to zrobić ?

sopel750
20-08-2006, 22:53
Czy jest tu jakiś Admin ????

selimm
20-08-2006, 23:03
nie ma ...

judyk99999
19-10-2006, 22:28
Właśnie.
Chciałem napisać, że bez wyszukiwania jedynie w polu Temat pojawiają się dziesiątki wątków zupełnie niezwiązanych z poszukiwanym tematem. Na przykłąd zobaczcie co wyskakuje jak się szuka hasła z cudzysłowiem
"przewody wentylacyjne"

Popieram tę inicjatywę.

ponury63
19-10-2006, 22:44
Wyszukiwarka nie jest tworem idealnym, ale naprawdę, korzystając z opcji w niej zawartych można znacznie zawęzić wyniki szukania


jak ? opisałem >>> tutaj (http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=522446#522446)

burgundczyk
21-12-2006, 09:23
chciałem założyć nowy wątek ale niech będzie tutaj... i tak marna szansa na odzew...

KOSZMAREM jest próba wyszukania czegos w GRUPIE BUDUJĄCEJ...
dajmy na to interesuje mnie, czy ktoś w 'Grupa Wrocławska' pisał o płytkach, kafelkach itp... wydawało mi się, ze wystarczy wpisac:
Grupa Wrocławska płytki
oraz zaznaczyć szukanie wszystkich słów, przeszukanie tytułu i tekstu wiadomości

NIC Z TEGO... tematy postów są zazwyczaj puste...

tak więc BARDZO by się przydała możliwośc wyszukiwania w jednym konkretnym wątku...

Pozdrawiam
burgundczyk

bamil
05-02-2007, 15:08
burgundczyk popieram. Koszmarem jest niemoznosc wyszukania frazy w konkretnym temaci np. grupa budujaza wroclaw. Co wiecej nawet jesli szukana fraza zostanie znaleziona w w tym temacie to po otwarciu widzimy pierwsza strone zamiast tej na ktorej znaleziono. I wtedy nie ma szans na znaleznienie czegokolwiek jesli temat liczy >10 stron.

Drogi adminie, moze by tak jakies usprawnienie.

burgundczyk
05-02-2007, 15:33
burgundczyk popieram. Koszmarem jest niemoznosc wyszukania frazy w konkretnym temaci np. grupa budujaza wroclaw. Co wiecej nawet jesli szukana fraza zostanie znaleziona w w tym temacie to po otwarciu widzimy pierwsza strone zamiast tej na ktorej znaleziono. I wtedy nie ma szans na znaleznienie czegokolwiek jesli temat liczy >10 stron.

Drogi adminie, moze by tak jakies usprawnienie.

...a to akurat nie jest problemem, trzeba wybrac opcje pokazywania w wynikach nie tematow, a postow