PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam - Projekt i wykonanie ogrodu, Chojnice woj. Pomorskie



rewt
17-08-2006, 13:46
Witam,

Szukam firmy ktora zaprojektuje i wykona dosc duzy ogrod w okolicy Chojnic w woj. Pomorskim.

Jesli znacie kogos wartego polecenia to bede zobowiazany za informacje. Tak samo zapraszam prywatnie jesli ktos z Was jest zainteresowany wykonaniem zlecenia.

Leszek

KatrinaP.
05-06-2013, 23:57
Wiem, że wiadomość dość stara, ale niedawno na wystawie ogrodniczej w Katowicach pojawiła się firma, która zrobiła niesamowity ogród pokazowy. Chyba nikt nie potrafił przejść obojętnie obok ich wystawy. Z mężem postanowiliśmy, że zaraz po skończeniu budowy skorzystamy z ich usług. To ich strona www.blahutwojasgardendesign.pl myślę, że warto przynajmniej zerknąć.

pozdrawiam Kasia

Natalia86
16-12-2013, 11:11
Polecam firmę Pracownia Sztuki Ogrodowej. Bardzo ładny projekt wykonali i zrealizowali przy mojej kamienicy. Wszystko w terminach i są elastyczni co do pomysłów innych. Mieszczą się w województwie pomorskim. Podaje adres strony www jak by ktoś chciał skorzystać z ich usług - http://www.pracowniasztukiogrodowej.pl/