PDA

Zobacz pełną wersję : Rehau raupink, his, RAUBASIC



denes
18-08-2006, 12:05
Witam.
co myslicie o tych systemach:
Instalacja wodna w systemie REHAU HIS
Instalacja c.o. w systemie REHAU RAUPINK
ogrzewanie podłogowe w systemie REHAU RAUBASIC

z gory dzieki za opinie

Rezi
18-08-2006, 14:38
dobrze myślimy :lol:

denes
18-08-2006, 17:39
dobrze myślimy :lol:
Masz rezi instalacje w takim systemie? Wiem, ze dzis piatek, ale pytam powaznie :P

Rezi
18-08-2006, 20:10
dobrze myślimy :lol:
Masz rezi instalacje w takim systemie? Wiem, ze dzis piatek, ale pytam powaznie :P
mam rehau za miedzą i wiem ze produkty maja bardzo dobre
jak robiłem instalacje były poza moim zasięgiem ( w przypadku podłogówki), reszta rur jest z rehau ( taki stalowy kolor - nie pamiętam nazwy)

denes
19-08-2006, 20:43
dobrze myślimy :lol:
Masz rezi instalacje w takim systemie? Wiem, ze dzis piatek, ale pytam powaznie :P
mam rehau za miedzą i wiem ze produkty maja bardzo dobre
jak robiłem instalacje były poza moim zasięgiem ( w przypadku podłogówki), reszta rur jest z rehau ( taki stalowy kolor - nie pamiętam nazwy)
Dzieki za opinie. Boje sie, bo to system laczony, wolalbym zgrzewany, ale mam nadzieje, ze wytrzyma wiecej niz ja.

1950
19-08-2006, 21:00
Dzieki za opinie. Boje sie, bo to system laczony, wolalbym zgrzewany, ale mam nadzieje, ze wytrzyma wiecej niz ja.
to źle byś wolał,
przy nieumiejętnym zgrzewaniu można bardzo prosto skopać instalację,
przy złączkach zaciskowych i pilnowaniu ich odpowiedniego osadzenia, instalacja nie ma prawa być źle zrobiona,
oczywiście jeżeli chodzi o połączenia :roll: :lol:

Mały
20-08-2006, 20:01
Witam.
co myslicie o tych systemach:
Instalacja wodna w systemie REHAU HIS
Instalacja c.o. w systemie REHAU RAUPINK
ogrzewanie podłogowe w systemie REHAU RAUBASIC

z gory dzieki za opinie
Niezbyt tanie rozwiązanie choc bardzo dobre - Rauhis i Raupink to systemu "tulejowe" czy zaciskane, natomiast Raubasic to zaprasowywany.
Nie rozumiem tylko dlaczeko ktoś chce Ci tak je pomieszać? Przecież całą wode możesz zrobić w Raubasic Natural, a ogrzewanie wraz z podłogówką Raubasic Eval.
Chyba, że wolisz droższy system to zostań przy Rauhisie i Raupinku , ale na podłógówkę weź Rautherm.
Hmmm...chyba że naprawdę chcesz "full wypas" to popytaj o Rautitan.

denes
20-08-2006, 21:39
Witam.
co myslicie o tych systemach:
Instalacja wodna w systemie REHAU HIS
Instalacja c.o. w systemie REHAU RAUPINK
ogrzewanie podłogowe w systemie REHAU RAUBASIC

z gory dzieki za opinie
Niezbyt tanie rozwiązanie choc bardzo dobre - Rauhis i Raupink to systemu "tulejowe" czy zaciskane, natomiast Raubasic to zaprasowywany.
Nie rozumiem tylko dlaczeko ktoś chce Ci tak je pomieszać? Przecież całą wode możesz zrobić w Raubasic Natural, a ogrzewanie wraz z podłogówką Raubasic Eval.
Chyba, że wolisz droższy system to zostań przy Rauhisie i Raupinku , ale na podłógówkę weź Rautherm.
Hmmm...chyba że naprawdę chcesz "full wypas" to popytaj o Rautitan.

Hmm, nie wiem czemu tak miesza, kompletnie nic mi nie mowia te wsyzstkie nazwy rau... Czy drogie rozwiazanie?? Wycena, ktora zrobil mi ten instalator jest o ok. 2000 zl tansza niz wycena ktora robil inny przy technologii TeCe. Oczywiscie mowie tylko o materialach.

Mały
21-08-2006, 06:04
Witam.
co myslicie o tych systemach:
Instalacja wodna w systemie REHAU HIS
Instalacja c.o. w systemie REHAU RAUPINK
ogrzewanie podłogowe w systemie REHAU RAUBASIC

z gory dzieki za opinie
Niezbyt tanie rozwiązanie choc bardzo dobre - Rauhis i Raupink to systemu "tulejowe" czy zaciskane, natomiast Raubasic to zaprasowywany.
Nie rozumiem tylko dlaczeko ktoś chce Ci tak je pomieszać? Przecież całą wode możesz zrobić w Raubasic Natural, a ogrzewanie wraz z podłogówką Raubasic Eval.
Chyba, że wolisz droższy system to zostań przy Rauhisie i Raupinku , ale na podłógówkę weź Rautherm.
Hmmm...chyba że naprawdę chcesz "full wypas" to popytaj o Rautitan.

Hmm, nie wiem czemu tak miesza, kompletnie nic mi nie mowia te wsyzstkie nazwy rau... Czy drogie rozwiazanie?? Wycena, ktora zrobil mi ten instalator jest o ok. 2000 zl tansza niz wycena ktora robil inny przy technologii TeCe. Oczywiscie mowie tylko o materialach.
TECE to nie technologia tylko nazwa producenta, więc niewiele tu powiem.

denes
21-08-2006, 10:42
TECE to nie technologia tylko nazwa producenta, więc niewiele tu powiem.
Hmm, patrzylem wlasnie na strone, sa 2 systemy TECE: TECEflex i TECEquickpipe. Czy zatem rauhisy, raupinki itp. przewyzszaja jakoscia teceflex i tecequickpipe?