PDA

Zobacz pełną wersję : projekt AJRUNA 2 pracownia DOMUS



sebag73
18-08-2006, 20:16
Czesc
Popatrzcie prosze na ten projekt i skrytykujcie.
Mnie niepokoi CO w poblizu kuchni, ma ktos takie rozwiazanie??
No i brak przejscia z garazu tez troche przeszkadza.
Mysle nawet ze moznaby zrezygnowac z tego pokoiku kolo garazu na poczet pomieszczenia gospodarczego i zrobienia tam przejscia ale nie wiem czy to dobry pomysl. Trzebaby komin dobudowac.

czeklam na opinie
pozdrawiam Seb@

sebag73
18-08-2006, 22:41
sorry o linku zapomnialem:
http://www.domus.wroc.pl/projekt1.html?id=63&flip=1

pozdrawiam Seb@

cash
11-10-2006, 09:01
Prosze o kontakt tych którzy budowali według tego projektu

Artur Zając
15-02-2007, 21:52
Witam,
Także mamy podobne uwagi. Planujemy zakup tego projektu.
Pozdrawiam,
Artur Zając

Tencik
16-02-2007, 12:06
Witam,

Czy ktoś realizuje ten projekt lub może wyrazić o nim opinie?

Ja rozważam go i planuję wprowadzić następujące zmiany:
- z pomieszczenia nr 5 zrobienie spiżarni,
- zamiast pokoju nr 15 pomieszczenie gospodarcze z przejsciem bezpośrednio do wiatrołapu z garażu.

Mam kilka pytań:
- z racji zrobienia w pokoju nr 15 pomieszczenia gospodarczego, trzeba tam zrobić komin - to duży koszt przy adpatacji projektu? mogą być jakies problemy?
- Czy kwota 350tys za ten dom w stanie surowym zamkniętetym z instalacjami, oknami, drzwiami, podłogami jest bezpieczną kwotą?

Pozdrawiam,
Tencik

borystak
05-09-2007, 08:21
Cześć od sierpnia budujemy z mężem Arjunę II. Projekt jest dość fajny, jedyna rzecz jaka mi sie w nim nie podoba to bardzo długi i wąski korytarz- jak to u was wyszło? Pochwalcie sie jakimis zdjęciami . Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i zachęcam do twórczej współpracy :wink:

Bebok
09-02-2008, 21:27
ARJUNAII szukam budujacych-zdjecia

MIKAFI
31-03-2008, 20:15
Czy jest ktoś kto wybrał ten projekt???

ProStaś
31-03-2008, 20:22
http://www.extradom.pl/projekt-domu-ARJUNA%20II-ID-3669.html?typ=wszystkie&powierzchnia=dowolna&garaz=wszystkie&strona=&szukaj=arjuna+II

Czy chodzi o ten projekt ?
Nie dałaś ( dałeś ) linka do projektu, nie wiemy o jaki projekt Ci chodzi.
Podawaj choć nazwę pracowni projektowej.

Pozdrawiam.

MIKAFI
31-03-2008, 20:39
tak dokładnie o ten.

ProStaś
31-03-2008, 20:49
Tanio nie będzie.
Powiem więcej, jak zrobisz te wykusze i wszystkie detale jak w projekcie to będzie drogo.
A jak drogo, to trzeba wymagać od projektu luksusu.
Według mnie luksus to np. przejście z garażu do domu - tu go nie ma.
Nie przekonuje także kotłowania obok kuchni, chyba że będzie ogrzewanie gazem lub pompą ciepła. Kotłowania daleko od łazienek = rozbudowana instalacja plus cyrkulacja ciepłej wody ( inaczej będziesz na nią dłogo czekać ), plus sporo kanałów do wentylacji.
Poza tym, chyba ok. Strefa dzienna oddzielona od nocnej, sporo pokoi, duży i ustawny salon, otwarta kuchnia.

Są lepsze projekty, ale ten nie jest zły.

Pozdrawiam.

MIKAFI
31-03-2008, 20:57
Chcemy właśnie zrobić w miejsce garażu-kotłownię pralnię i suszarnię. Dodatkowo wejście do tych pomieszczeń z domu. Dzięki za pomoc :-)

Może zrezygnujemy jednak z jednego wykuszu.

Mamy działkę szer. 25m i wjazd od południa ciężko nam było znaleźć cokolwiek:-(

magdaniel
10-02-2010, 07:45
Witam,

Proszę o informację czy ktoś buduje dom na Śląsku czy w Opolskim lub Łódzkim.Mieszkamy koło Częstochowy i chętnie zobaczylibyśmy budowę Arjuny 2 zanim zaczniemy budowę i potrzebujemy rady co najlepiej zmienić w projekcie
Pozdrawiam Magda