PDA

Zobacz pełną wersję : Pierwsze spotkanie z kierownikiem - o co pytać?



jaro'71
19-08-2006, 11:45
Mamy poleconego przez różne osoby, które już zbudowały, człowieka mogącego być naszym kierownikiem budowy. Facet pracuje na etacie w firmie budowlanej i jest tam bardzo chwalony. My, świeżacy i budowlani teoretycy (tu ukłony dla forumowiczów) umówiliśmy się z nim dziś na pierwsze niezobowiązujące spotkanie. Poradźcie nam, proszę, o co powinniśmy go przede wszystkim zapytać, jakie tematy poruszyć przed przyszłą budową (oprócz ceny oczywiście :)?

ja budowniczy
19-08-2006, 11:48
oprócz ceny, to kiedy ma nastąpić płatność, i jaki obejmuje ona zakres usług :wink:
słowem jak często będzie miał ochotę na budowę przujeżdżać...

Jola_K
19-08-2006, 12:08
...jak często będzie miał ochotę na budowę przujeżdżać...

bo bywaja tez figuranci, wiecej ponizej:

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=11993

Kamil1967
19-08-2006, 16:20
Chyba warto spatać o uprawnienia.
:D

krisga
19-08-2006, 19:38
pytaj o wszystko ......od tego jest zeby odpowiadać ....

:lol: .[ ja swojego pytam o wszystko ..co mi nie pasi!!! - musi podpowiedzieć co robić ]


ps nie dawałbym "kasy" od razu .....dopiero po jakimś czasie i postepach w budowie

jaro'71
19-08-2006, 20:41
No i już po spotkaniu. Gość jest ok. Kilka kilometrów będzie musiał się fatygować, ale ustaliliśmy a właściwie sam zaproponował, że przy takim dość prostym domku będzie wpadał na każdy ważny moment budowy no i w razie naszych wątpliwości dodatkowo. Cena chyba rozsądna? - 500 zł.
Dał kilka namiarów na sprawdzone ekipy budowlane, powiedział żeby podrzucić im projekt do wyceny.
Zastanawialiśmy sie tez jak wybrnąć z tematu "podmokła, gliniasta działka". Powiedział że na wiosnę może być problem z wykopami i żeby fundamenty zrobić i zabezpieczyć już na jesieni. W to nam graj :) :) :). Tylko czekamy ciągle na projekt (stale udoskonalany, no i pozwolenie).
Dzięki wszystkim

TomekJ
20-08-2006, 10:47
No i już po spotkaniu. Gość jest ok. Kilka kilometrów będzie musiał się fatygować, ale ustaliliśmy a właściwie sam zaproponował, że przy takim dość prostym domku będzie wpadał na każdy ważny moment budowy no i w razie naszych wątpliwości dodatkowo. Cena chyba rozsądna? - 500 zł.
Dzięki wszystkim

Gratuluję!
Jesteś ponad "tysiaka" do przodu! :D

pozdrawiam TomekJ