PDA

Zobacz pełną wersję : projekt DOM W NENUFARACH pracownia ARCHON



anitkaxyz
20-08-2006, 09:47
www.archon.pl/index.php?act=32&sid=m4266245ab8d31
Jak Wam sie podoba ten domek? Dostawilibysmy garaz do sciany bocznej (ale bez
przejscia do domu zeby nie smierdzialo spalinami), usuneloby sie tez troche okien. Tak to nam sie bardzo podoba, napiszcie co myslicie....Czy tkos moze kupil ten projekt?

anitkaxyz
22-08-2006, 19:41
no tak jak zwykle wszyscy sa bardzo pomocni...
czy tu jest towarzystwo wzajemnej adoracji czy po prostu nikomu sie nie chce napisac swojego zdania?

masmedia
22-08-2006, 19:59
Mi sie podoba (z zewnatrz)
Wewnatrz niestety nie spelnial moich zalozen.

Moze napiszcie konkretnie zalozenia ktorymi sie kierowaliscie przy szukaniu projektu. Pod tym wzgledem bedzie mozna to ocenic. Na pierwszy rzut oka wiatrolap wydal mi sie zbyt maly. Nie wiem jak ze stronami swiata, ale jak wypadnie salon na pld zachod ( a tak powinno chyba byc) to swieci wam slonce w telewizor (mnie teraz to bardzo denerwuje :) ) a gdzie indziej trudno postawic. Komunkacja tez wyglada ok. Na taras troche dalego z kuchni ale za to prosto wiec spoko. Z hallu tez latwo wszedzie dojsc.
A poza tym podoba mi sie. Prosty dach (tani) to plus :)


pzdr
masmedia

anitkaxyz
15-10-2006, 07:53
Kupilismy ten projekt:

http://www.archon.pl/index.php?act=12&sid=m4266245ab8d31

Czy ktos z Was moze juz buduje ten domek, albo nenufary2???

Moze doradzicie co warto byloby pozmieniac w tym domku...

anitkaxyz
05-11-2006, 07:37
Czy ktos z Was buduje ten domek?????

http://www.archon.pl/index.php?act=12&sid=m4266245ab8d31

khann
05-11-2006, 19:43
witaj
kupilem nenufara wersje 3 (z garazem 2 st.) i uwazam ze jest super, budowa startuje na wiosne. zmiany to przede wszystkim porotherm 38, iny uklad scian troche i mniejsze rzeczy. budowalem juz 2 domy ten bedzie najwiekszy ale juz moj:D
pozdrawiam khann

julagov
07-11-2006, 14:40
khann,

Napisz coś o zmianach, ew. niedociagnieciach, KOSZTORYSIE!!!. Nenufar 3 jest moim faworytem i jestem zdecydowana go kupic. Bedę wdzięczna za info.

anitkaxyz
07-11-2006, 19:08
Witam,

my budujemy nenufary, bez cyferki;-) Jestem bardzo ciekawa zmian jakie wprowadziliscie. My przede wszystkim podnosimy scianke kolankowa, dol podnosimy do 2,75, zamykamy kuchnie, zastanwaimy sie co z kuchenka bo nad okapem nie ma zaprojektowanego odpylu powietrza....

khann
11-08-2007, 10:27
Zory ze dopiero teraz odpowiadam - co do kosztorysu to nic nei pomoge bo robie sam i wiekszosc rzeczy mam po cenach hurtowych na razie jest st zero i jada sciany - kosztowalo ok 35tys (szczecin) zmienilem porother na 24 i dod drzwi w kuchni, kominy beda modulowe z wkladem ceramicznym i dod wentylacyjne robie w pionie glownym - wywyalilem kratke sciekowa w garazu itp wiecej info + zdjecia na maila moge podslac (moj mail khann ////at//// wp.pl gdzie ///at///= @)
pozdrawiam khann
[/img]

khann
01-11-2007, 17:34
troche zdjec wiezby - wiecej moge na priv

aha uwaga na zbrojenie plyty jest srednio zrobione w projekcie - proponuje podpuscic architekta zeby poprawil
[/img]

Agata&Michał
15-07-2008, 14:31
Jesteśmy szczęśliwymi posiiadaczami tego projektu. Wprowadzamy naprawdę niewielkie zmiany w projekcie - czy ktoś ma też ten projekt lub buduje dom w nenufarach?Może wymienimy się spostrzeżeniami?

całek
13-03-2010, 17:45
witam, jestem na tym forum pierwszy raz więc wypadałoby się przywitać więc to czynię.
piszę w tym temacie ponieważ jestem posiadaczem projektu "w nenufarach" już po adaptacji i lekkiej zmianie, zaczynamy budowę z początkiem kwietnia, brygada już wybrana szukamy najtańszego dostawcy materiałów.
Co do samego projektu to ten właśnie odpowiadał nam najbardziej, doprojektowaliśmy piwnicę pod całością, na parterze połączyliśmy pom.gosp. w większą łazienkę, zaślepione okno w kuchni.
Acha jeszcze ustawienie na działce to: wejście jest od północy, na wschód jest ściana z klatką schodową, myślimy aby jeszcze w trakcie budowy zmniejszyć okna na taras na mniejsze, a garaż stawiać będziemy osobno