PDA

Zobacz pełną wersję : malutkie robaczki..:-))



Nasz Domek
22-08-2006, 22:01
trochę zaczynają mnie już niepokoić....małe , które znałam wcześniej sporadycznie występujące w łazience, teraz po wprowadzeniu się do wybudowanego niedawno domku mam je w zasadzie wszędzie..no nie jest to jakaś dzika plaga..ale jednak są....czy wiecie o czym mówię...?takie maluchy beżowe wielkości pół łebka od szpilki...

jej..chyba za dużo jednak piwka...

sebo8877
23-08-2006, 08:10
czy chodzi ci o rybiki???
jakie te robaczki masz daj fotkie
Sebo8877

Nasz Domek
23-08-2006, 09:47
czy chodzi ci o rybiki???
jakie te robaczki masz daj fotkie
Sebo8877
z fotką byłby problem,bo to maluchy-jak ukłócie szpilką...z foto dot.rybików jakby nie to , ale może nieciekawe fotki mi wyrzuciło w wyszukiwarce...raczej do jedzenie nie lgną...kiedyś widziałam w miejscach wilgotnych , teraz oprócz łazienek , siedzą mi pod papierami na biurku....

Maxtorka
23-08-2006, 09:49
To raczej nie rybiki , one są troszkę większe od ukłucia szpilką .

Wciornastek
23-08-2006, 10:40
A nie wyglądają jak przecinki, czy mają skrzydełka, czy mają szczecinki na grzbiecie?
Spójrz na mój nick - to mogą być przylatujące z pola, są szarawe, brązowawe lub czarniawe.
Ale bardziej pewne są skoczogonki

Nasz Domek
23-08-2006, 13:31
wydawało mi się że to będzie proste zadanie...myślałam że nie tylko ja miałam przyjemość widzieć takie coś np w łazience....sporadycznie się zdarzało...towarzyszą mi w różnych miejscach zamieszkania przez całe życie( a nie są to moje pchły) :-))), małe i w klorze jasny beż,szybko łażą...i jak Ktoś już rozpozna temat, to czy to się jakoś tępi? ,czy to coś zajada? oprócz kurzu,resztek....?

Anna K.
23-08-2006, 14:20
A może są to takie maleństwa które "lubieją papier"? Nie wiem jak się nazywają, ale może będzie juz wiadomo w którym kierunku szukać.
Ja często jak mam książkę z biblioteki, to widzę jak łażą po kartkach książek.Są beżowe ,malutkie.Nigdzie więcej tego nie widziałam,a książek z biblioteki przynoszę po 10. Jak do tej pory nie rozlazło mi się to po mieszkaniu. :wink:

ewa
25-08-2006, 07:33
Ja mam w kibelku. Kilka dziennie nad zlewem łazi. Maleństwa takie. Nie rybiki. Rybiki sa większe i podłużne. Chociaż też lubią wilgoć.
A toto to nie wiem co to jest. I nie sa to mrówki :)

Nasz Domek
25-08-2006, 20:14
Ja mam w kibelku. Kilka dziennie nad zlewem łazi. Maleństwa takie. Nie rybiki. Rybiki sa większe i podłużne. Chociaż też lubią wilgoć.
A toto to nie wiem co to jest. I nie sa to mrówki :)

chyba myślimy o tym samym....przyjżałam się dziś bliżej mają 2 przęsełka,podobnie jak mrówki tylko te drugie mają 3....chętnie poznam co to i czy warto to tępić...czy się nie rozmnożą na potęgę...

Anna Broc
26-08-2006, 11:43
Moze zapytaj w jakims sklepie ze srodkami do tepienia takich paskud ?