PDA

Zobacz pełną wersję : jungmeier - dachówka - potrzebne opinie



aresior
24-08-2006, 06:39
kryzys decyzyjny w pełni. jungmeier??? znacie???

kris_r
24-08-2006, 06:43
spotkałem się, dostałem bardzo dobrą cenę, ale ........ odradzono mi zakup (głównie ze względu na jakość). Dałem się przekonać, ale tylko dlatego, że dostałem niewiele droższą ofertę na Creatona.

aresior
24-08-2006, 07:03
dzienks kris. my też mamy ofertę na creatona. jaki kolorek wybrałeś. tylko problem jak ona wygląda na dachu. mam już kolekcję dachówek w domu. niektóre "wystawki" są skromniejsze. wiem że kreaton ma super zamki i jest wogóle ... tyle że nie wiem do końca co z kolorystyką. mamy wyliczonego glazura brąz kera pfanne finesse. tyle, że nie wiem czy nie za ciemna. skoro to taka dobra dachówka to czemu nikt jej nie ma na dachu??? jedna z forumowiczek przesłała mi fotki. jeśli masz jakiś kolorek creatona lub jakieś fotki - niekoniecznie swojego dachu - prześlij mi proszę albo w odpowiedzi albo na mój adres [email protected]

pozdro

aresior

kris_r
24-08-2006, 09:27
zamówiłem dokładnie tą dachówkę (finesse), chociaż kolor nie do końca mi pasował (chciałem brąz, ale przeważyła jakość). Posiadam zdjęcie creatona, ale niezbyt dobre, bo szukałem wtedy klinkieru, a domek stał w polu widzenia (poszło na maila)