PDA

Zobacz pełną wersję : POMORSKIE-ekogroszek-gdzie i za ile?



goike
24-08-2006, 21:10
Mam pytanie, jak w okolicach Trójmiasta wygląda problem zaopatrywania się w eko-groszek. Czy możecie polecić jakieś składy? I za ile sobie życzą za tonę?

Mały
24-08-2006, 21:44
Mam pytanie, jak w okolicach Trójmiasta wygląda problem zaopatrywania się w eko-groszek. Czy możecie polecić jakieś składy? I za ile sobie życzą za tonę?
Dopiero co kupowałeś dom do wykończenia, a juz potrzebujesz ekogroszek...? :o Hmmm...

goike
27-08-2006, 10:50
Mam pytanie, jak w okolicach Trójmiasta wygląda problem zaopatrywania się w eko-groszek. Czy możecie polecić jakieś składy? I za ile sobie życzą za tonę?
Dopiero co kupowałeś dom do wykończenia, a juz potrzebujesz ekogroszek...? :o Hmmm...

Dziwne nie??? Kupuję dom i już teraz chce wiedzieć jaki piec wstawię. O mojej decyzji międzyinnymi zadecyduje dostępność opału. Czy to takie dziwne że wolę przeiwdzieć wszystko zanim niepotrzebnie wydam kasę?
Dlatego tez jeśli wiesz o jakichś składach z ekogroszkiem to prosze o podpowiedź.
Jestem też ciekaw czy w zimę nie ma kłopotu z dostaniem tego opału w okolicach 3 miasta. Po co mi piec na ekogroszek gdy później będą kłopoty z jego dostaniem. A dom jest praktycznie kupiony. W następnym tygodniu czeka mnie wizyta u notariusza

Mały
27-08-2006, 11:13
Mam pytanie, jak w okolicach Trójmiasta wygląda problem zaopatrywania się w eko-groszek. Czy możecie polecić jakieś składy? I za ile sobie życzą za tonę?
Dopiero co kupowałeś dom do wykończenia, a juz potrzebujesz ekogroszek...? :o Hmmm...

Dziwne nie??? Kupuję dom i już teraz chce wiedzieć jaki piec wstawię. O mojej decyzji międzyinnymi zadecyduje dostępność opału. Czy to takie dziwne że wolę przeiwdzieć wszystko zanim niepotrzebnie wydam kasę?
Dlatego tez jeśli wiesz o jakichś składach z ekogroszkiem to prosze o podpowiedź.
Jestem też ciekaw czy w zimę nie ma kłopotu z dostaniem tego opału w okolicach 3 miasta. Po co mi piec na ekogroszek gdy później będą kłopoty z jego dostaniem. A dom jest praktycznie kupiony. W następnym tygodniu czeka mnie wizyta u notariusza
A to gratulacje .
Co do miejsc - zacznij od castoramy, leroya itp.
Potem w kolejce wszelakie składy opału (ogłoszenia czy też panorama firm).

goike
27-08-2006, 11:43
Mam pytanie, jak w okolicach Trójmiasta wygląda problem zaopatrywania się w eko-groszek. Czy możecie polecić jakieś składy? I za ile sobie życzą za tonę?
Dopiero co kupowałeś dom do wykończenia, a juz potrzebujesz ekogroszek...? :o Hmmm...

Dziwne nie??? Kupuję dom i już teraz chce wiedzieć jaki piec wstawię. O mojej decyzji międzyinnymi zadecyduje dostępność opału. Czy to takie dziwne że wolę przeiwdzieć wszystko zanim niepotrzebnie wydam kasę?
Dlatego tez jeśli wiesz o jakichś składach z ekogroszkiem to prosze o podpowiedź.
Jestem też ciekaw czy w zimę nie ma kłopotu z dostaniem tego opału w okolicach 3 miasta. Po co mi piec na ekogroszek gdy później będą kłopoty z jego dostaniem. A dom jest praktycznie kupiony. W następnym tygodniu czeka mnie wizyta u notariusza
A to gratulacje .
Co do miejsc - zacznij od castoramy, leroya itp.
Potem w kolejce wszelakie składy opału (ogłoszenia czy też panorama firm).
No dzięki za wsjkazówkę. Nawet nie wiedziałem że dostanę coś takiego w zwykłym markecie

Mały
28-08-2006, 14:58
Dziœ uruchamiamy kotłownię na ekogroszek i w zwišzku z tym musiałem poszukać "odrobinki" i :
Zwykły eko kosztuje od 395,- do 420,- zł w Redzie, a specjalny wysokokaloryczny o dobieranej gramaturze i wielkoœci - 460,-
W Catoramie sie wycofali, Brico nie ma wcale. Pozostaja zwykłe składy gdzie sie trzeba zapytać nie tyle o ekogroszek tyle o groszek do kotłów z podajnikiem. Zwš to tam chyba "ekograń" czy jakos tak.
Pozdrawiam

piotrusiowo
07-09-2006, 14:17
może mógłby mi ktoś tak łopatologicznie wytłumaczyc co to jest ten ekogroszek. Rozumiem pojęcia " miał, koks, węgiel , wiem mniej więcej co to jest kaloryczność" ale o ekogroszku dowiedziałam się na forum i nie bardzo wiem co to takiego oprócz tego ze napewno służy do ogrzewania i są do tego specjalne piece. ale może ktoś wie coś więcej . dzięki.

piotrul
07-09-2006, 14:47
to węgiel o granulacji np. 5-25mm i tyle, a dlaczego nazywa sie eko to tego nie potrafie wytłumaczyć :wink:

Mały
07-09-2006, 16:04
to węgiel o granulacji np. 5-25mm i tyle, a dlaczego nazywa sie eko to tego nie potrafie wytłumaczyć :wink:
Jeszcze jest bardziej kaloryczny - co potwierdził mi klient opalajšcy sie i jednym i drugim.