PDA

Zobacz pełną wersję : Dziewiąta Symfonia



Monika B
31-08-2006, 08:27
Ktoś ma? Chodzi oczywiście :wink: o meble BRW. Wybrałam ich fronty do kuchni, a tu mi fachowiec mówi, że to badziew i nie chce robić. :o Pewnie bym mu uwierzyła, ale mam podejrzenia, że zwyczajnie na nich kiepsko zarabia, bo odsyła mnie do własnej hurtowni, a tam nie bardzo moge wybrać coś sensownego w tej cenie.
Poradzicie?

Martik
31-08-2006, 10:01
jest tu cały watek o kuchniach BRW....no niestety tam ludzie tez potwierdzają, ze to badziewie :-?

Monika B
31-08-2006, 11:29
Wątek znam. BRW jednak ma różne produkty. Ja nie kupuję szfek ino same fronty. Zawiasy i pudła będę mieć solidnych firm. Chodzi o informację, czy np. folia z frontów sie zdziera i łuszczy, czy coś sie nie paczy itp. Mam wrażenie, że 9-tka jest teraz popularna i znajde tu jej użytkowników :-?

31-08-2006, 11:32
Monika - sprawdź, czy nie oklejają ich w tzw "folii finish' - podobno to najgorsze badziewie - zwykły papier

anetmar
31-08-2006, 11:40
Ja mam meble kuchenne BRW i poza innymi usterkami zaczeła z nich odklejać się okleina (fornir czy jak się to tam nazywa). Na razie tylko na brzegach szuflad ale co będzie dalej to pojęcia nie mam. :evil:

Monika B
11-09-2006, 11:33
Wywuad przeprowadzony. Dotarłam do pracowników BRW i sami tych frontów nie polecą, gdyż jest na nie dużo reklamacji. Ponoć fronty drewniane sprawują sie dobrze, ale to jest ta finish folia.
Dzięki wszystkim za pomoc.