PDA

Zobacz pełną wersję : Płacić za nr tel do fachowców?



Aga-K
01-09-2006, 15:34
Witam,
Sama kupuję nr tel do ekip ktore wykonują mój dom. Jak na razie jestem z nich baardzo zadowolona bo do tej pory okazali się w miarę niedrogimi i solidnymi fachowcami których nie trzeba było bardzo pilnować, pojawiali się na budowie z samego rana i wiedzieli co trzeba robić tak ze praca szła szybko, sprawnie, a co najważniesze dla kobiety i sąsiadów, potrafili po sobie posprzątać tak że mogłam z małym dzieckiem spokojnie przyjechać na działkę. Potrafili dobrze doradzić, podpowiedzieć (bo projekt nie zawsze jest idealny). Bardzo chciałabym się tymi fachowcami podzielić ale niestety kosztowali mnie troszkę więc serce bardzo boli jak znajomi i nie tylko proszą o taki kontakt. Zwłaszcza że jeżdżenie, szukanie i oglądanie robót tych ekip czy szukanie taniej i dobrej hurtowni też kosztuje
Czy w ogłoszeniach można umieścić sprzedaż takich namiarów?

rafal9
01-09-2006, 15:39
Ciekawa forma działalności - sprzedaż nr tel.
W ogłoszeniach możesz umieścić nawet i sprzedaż całej ekipy :D,
ale moży być problem przy realizacji transakcji.

Rezi
01-09-2006, 16:14
Witam,
Sama kupuję nr tel do ekip ktore wykonują mój dom. Jak na razie jestem z nich baardzo zadowolona bo do tej pory okazali się w miarę niedrogimi i solidnymi fachowcami których nie trzeba było bardzo pilnować, pojawiali się na budowie z samego rana i wiedzieli co trzeba robić tak ze praca szła szybko, sprawnie, a co najważniesze dla kobiety i sąsiadów, potrafili po sobie posprzątać tak że mogłam z małym dzieckiem spokojnie przyjechać na działkę. Potrafili dobrze doradzić, podpowiedzieć (bo projekt nie zawsze jest idealny). Bardzo chciałabym się tymi fachowcami podzielić ale niestety kosztowali mnie troszkę więc serce bardzo boli jak znajomi i nie tylko proszą o taki kontakt. Zwłaszcza że jeżdżenie, szukanie i oglądanie robót tych ekip czy szukanie taniej i dobrej hurtowni też kosztuje
Czy w ogłoszeniach można umieścić sprzedaż takich namiarów?
niezły spamer z "kolezanki"

Aga-K
01-09-2006, 16:16
Ponieważ jestem nowa (dzisiaj zarejestrowana) to niewiedziałam o wielu rzeczach związanych z muratorem, więc ogłoszenie jest nie aktualne chętnie będę dzielic sie ty za darmo!!!!!!!!!!!!!!!!

AnetaS
01-09-2006, 17:09
:D :D :D :D

Sonika
01-09-2006, 18:13
To ja w innym wątku wylewam żale nad głupim "dziękuję", a można jak się okazuje i tak :o .
Że też mnie to wcześniej nie przyszło do głowy - hmmm :-? .

Yogi66
01-09-2006, 18:17
Ponieważ jestem nowa (dzisiaj zarejestrowana) to niewiedziałam o wielu rzeczach związanych z muratorem, więc ogłoszenie jest nie aktualne chętnie będę dzielic sie ty za darmo!!!!!!!!!!!!!!!!

I skruszona poda numer telefonu jakiegoś super-wykonawcy.
I to zupełnie za darmocę.....
Nie z nami takie numery....

selimm
01-09-2006, 20:05
tu tez juz była :lol:

01-09-2006, 22:02
I tu też Aga-K jesteś...??? :o :o :o

pozdrawiam pomagających bezinteresownie,

slawek1371
02-09-2006, 12:15
wedlug mnie nie powinno sie sprzedawac lecz polecac to jakas pomylka z ta sprzedarza

wartownik
02-09-2006, 12:26
Ale numer :D
Ciekawe jaka wartosc rynkowa ma moj 8)

rafslusarczyk
03-09-2006, 17:01
aga-k

mam 4 nr telefoniczne - swoje oczywiście podam ci je za symboliczną 1zł :D :D :D

mam nadzieję ze dużo zarobisz -a ja przy okazji :D :D

ciekaweee

jolandka
03-09-2006, 20:46
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
dokladnie ten sam post jest w dziale "Wymiana doswiadczen" i sprowokowal tam niezla dyskusje i oburzenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:evil: :evil: :evil:
Chyba Aga-K cos kombinuje-albo zabawia sie kosztem Forumowiczow!!!

wartownik
03-09-2006, 21:29
No to mamy zadyme , ale fajnie :D

yama
03-09-2006, 23:47
Witam,
Sama kupuję nr tel do ekip ktore wykonują mój dom. Jak na razie jestem z nich baardzo zadowolona bo do tej pory okazali się w miarę niedrogimi i solidnymi fachowcami których nie trzeba było bardzo pilnować, pojawiali się na budowie z samego rana i wiedzieli co trzeba robić tak ze praca szła szybko, sprawnie, a co najważniesze dla kobiety i sąsiadów, potrafili po sobie posprzątać tak że mogłam z małym dzieckiem spokojnie przyjechać na działkę. Potrafili dobrze doradzić, podpowiedzieć (bo projekt nie zawsze jest idealny). Bardzo chciałabym się tymi fachowcami podzielić ale niestety kosztowali mnie troszkę więc serce bardzo boli jak znajomi i nie tylko proszą o taki kontakt. Zwłaszcza że jeżdżenie, szukanie i oglądanie robót tych ekip czy szukanie taniej i dobrej hurtowni też kosztuje
Czy w ogłoszeniach można umieścić sprzedaż takich namiarów?
niezły spamer z "kolezanki"
spamer czy nie ale przyznasz ze pomysł pierwsza klasa , tyle ze my polacy zamiast współczuc biednej dziewczynie z małym dzieckiem wszędzie węszymy spisek i za to nas w europie nie lubią :D