PDA

Zobacz pełną wersję : Obniżony salon co sądzicie?



Damro
03-09-2006, 00:04
Cześć

Moja druga połowa namawia mnie aby obniżyć salon :-?
Co o tym sądzicie?
Jeśli tak,to jeden stopień czy dwa?
http://www.mgprojekt.com.pl/domki/faworyt/faworyt.html

Pozdrawiam
Damro

pozeracz
03-09-2006, 00:32
http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=77906

pozeracz
03-09-2006, 00:33

gośka57
03-09-2006, 08:18
Osobiście jestem zwolenniczką jak najmniejszej ilości schodów w domu. Po co sobie utrudniać życie? Mam schody na poddasze, bo ze względu na wielkość działki musiał być dom piętrowy i to wystarczy. Wszelkie dodatkowe, tworzone sztucznie "uskoki" komplikują życie. Ale to moje prywatne zdanie. Może dlatego, że mieszkam na czwartym piętrze bez windy :wink:

angi
03-09-2006, 09:28
Witam, zawsze chciałam mieć i będę miała, teraz mieszkam na 4 piętrze
to co mam powiedzieć. Zresztą wygląda to bajer, jadąc na działeczkę
to nie mogę się napatrzeć na salon obniżony.

Świerzak
03-09-2006, 09:57
witam... my nie ieliśmy takiego dylematu... razem chcieliśmy obniżyć salon... co do schodów przestrzegam przed jednym... bo to jak duży próg o który można wybić zęby.. jeśli schody to dwa.... gratuluje pomysłu!!

Damro
03-09-2006, 10:25
Dziękuję i czekam na następne opinie :lol:
Może macie jakieś zdjęcia :P
Pozdrawiam
Damro

Annja
03-09-2006, 12:13
Wygląda to rzeczywiście bardzo efektownie ale co do funkcjonalności to bym się już pokłóciła. Nie tylko można samemu wywinąć orła potykając się o schodek wieczorową porą czy np po zakrapianej imprezie :wink: ale przede wszystkim jest to wręcz niebezpieczne przy małych dzieciach zwłaszcza raczkujących. A i żywiołowy dwulatek może nieźle rąbnąć. Wiem bo mam - żywiołowego dwulatka a nie schodek w salonie :D
Ale gdybym nie miała dziecka to kto wie może bym głębiej przemyślała, bo tak jak wspomniałam na początku mnie również podoba się ten efekt

zielonooka
03-09-2006, 12:44
Nie przepadam za takim rozwiazaniem - czasem ladnie wyglada ale ... chyba wolalabym sie nie zastanawiac w ktorym momecie sie w koncu potkne sie o wystajacy stopien (ew. w ktorym nie trafie w niego stopa i polecej w dol) najlepiej niosac w tym czasie filizanki z kawa dla gosci :wink: :lol:
IMHO - rownie dobrze mozna odzielic przestrzen salonu od reszty domu - np. rodzajem podlogi, ew. wystrojem wnetrza - jakas scianka itp. :wink: