PDA

Zobacz pełną wersję : słup na działce



MagdaG
03-09-2006, 20:31
witam,
mam problem co zrobić z drewnianym słupem energetycznym? stoi na srodku mojej działki, a od niego lecą kable do sąsiada, słyszałam gdzieś opinię , ze energetyka musi go usunac sama i na swój koszt, ale w energetyce powiedziano mi "proszę zrobić to na swój koszt"....
czy ma ktoś wiedzę na ten temat/?

bladyy78
03-09-2006, 21:35
Niestety slup jak bys chcial to jedynie na swój koszt go mozesz przestawic. Ale jak Ci sie nie spieszy to moze troszke poczekaj moze beda wymienica slupy drewniane na betonowe to wtedy dasz im warunek zeby slup przesunali na bok inaczej nie wyrazisz zgody na jego wymiane. A oni bez twojej zgody napewno nic nie wskuraja i beda musieli isc Ci na reke.

MagdaG
03-09-2006, 21:46
..to może dać im zadanie aby wymienili ten słup na betonowy i wtedy poprosić o przesunięcie, mozę koszty sie rezjadą?...

a tak w ogóle to jaki to mozę być koszt?

bladyy78
03-09-2006, 21:57
Koszt taki napewno nie byl by maly bo musial bys kupic nowy slup napewno przewody tez by trzeba bylo wymienic na nowe, zrobic na swój koszt mapki i projekt pózniej zlecic to albo elektorowni albo firmie z uprawnieniami. Mozesz sprubowac napisac do nich zeby wymienili ten slup na betonowy i wtedy moze by go przesuneli.

MagdaG
03-09-2006, 22:07
ok, to dzięki , będę walczyć , moze napisże do nich że słup ulega zniszczeniu i zagraża zyciu to moze coś zrobią - zobaczymy jaka bedzie reakcja