PDA

Zobacz pełną wersję : ile warstw kleju na styropian ???



monidare
04-09-2006, 07:45
skonczylismy zaciaganie styropianu siatka z klejem. przyszla pora na strukture. mam ekipe, ktora po pierwszej wizji stwierdzila: "musimy nalozyc jeszcze jedna warstwe kleju dla wyrownania warstwy"
czy to kolejni fachowcy, ktorzy oceniaja poprzednich... :-?
napiszcie, ile warstw kleju naklada sie na styropian??? :o
przy zalozeniu, ze na styro kladziemy klej, potem wtapiamy i zaciagamy klejem to, sa to wszystkie etapy przed struktura ??? czy klej- druga warstwe nakladamy dwa razy??? :o
ja rozciagalem siatke i zaciagalem to klejem. zastosowane rozwiazanie konsultowalem na forum. sadze ze wykonalem to dokladnie, ale ...
poradzcie prosze, co z ta dodatkowa warstwa kleju.

Robertrem
04-09-2006, 09:38
Ja robiłem 2 razy, czyli nakładałem klej zatapiałem w nim siatkę, a potem za parę dni lekka przecierkana łączeniach i 2 warstwa. Za drugim razem wychodz bardzo równa powierzchnia i co ważne dużo mocniejsza skorupa pod strukturą. Jak pracowałem przy ociepleniach to zawsze robiliśmy klej 2 razy, pozdrawiam

kaskaa
04-09-2006, 10:33
Robi się tak jak opisane powyżej. Prawdopodobnie fachowcy o struktury uznali, że jest nierówna ściana. Obejrzyj sobie scianę z klejem np. wieczorem oświetlając mocnym światłem padającym wzdłuż ściany czy rzeczywiście są nierówności. Teraz poprawki można jeszcze wykonać (nakładając i równając werswę kleju) - potem będzie za późno

monidare
04-09-2006, 11:17
dziekuje, biore dzisiaj halogen i weryfikuje swoja robote. jeszcze jedno pytanie. zastosowalem klej z takimi wloskami -Sopro, czy na ta druga warstwe moge dac jakis bardziej ekonomiczny??? :wink:

Geno
04-09-2006, 11:33
dziekuje, biore dzisiaj halogen i weryfikuje swoja robote. jeszcze jedno pytanie. zastosowalem klej z takimi wloskami -Sopro, czy na ta druga warstwe moge dac jakis bardziej ekonomiczny??? :wink:
Nie mieszaj systemów.

mira it
04-09-2006, 20:23
dziekuje, biore dzisiaj halogen i weryfikuje swoja robote. jeszcze jedno pytanie. zastosowalem klej z takimi wloskami -Sopro, czy na ta druga warstwe moge dac jakis bardziej ekonomiczny??? :wink:
Nie mieszaj systemów.
dokładnie
wystarczy jedna warstwa kleju w którą wtapiasz siatkę
jeżeli ściana jest spaprana to trzeba nałożyć następna