PDA

Zobacz pełną wersję : Nasz malutki domek - komentarze



Ywone
04-09-2006, 11:42
Zapraszam wszystkich chętnych do pisania :D

Robert i Aga
06-09-2006, 12:33
Zyczymy Wam Ywone wszystkiego dobrego w waszej nowej przygodzie budowlanej :-) Chyba przede wszystkim wytwałości !!! Będziemy Wam gorąco kibicować :)

Pozdrawiamy

daggulka
06-09-2006, 15:24
Witaj, Ywone-ja jestem z Jastrzębia a budowac sie bedziemy w Zebrzydowicach. Własnie dziś jedziemy do architekta omawiac projekcik który chcemy zakupić. Własciwie to mamy wiele wspólnego-mieszkamy blisko siebie, zaczynamy budowę w 2007 roku no i dom też budujemy na kredyt :cry: ...niestety. Ale przynajmniej będe płaciś ratę za swój dom a nie do spółdzielni za czynsz :wink: . Ja również będe Ci kibicować-mam nadzieje że Ty mi tez jak już założę swój dziennik budowy :D . Acha-i jestem ciekawa jak to z tą Waszą znalezioną firmą wykonawczą -ciekawe czy są dobrzy i niedrodzy...jeśli tak to ja proszę o namiary na priv.
Pozdrawiam serdecznie, Dagmara.

Ywone
06-09-2006, 17:45
Dziękuję Wam wszyskim za wsparcie, to miłe jak ktoś się odzywa :)
daggulka jeśli chodzi o tą firmę to nie wiem czy są dobrzy ale ofertę mają fajną tym bardziej, że muszę się liczyć z każdą przysłowiową złotówką :roll: , a tu już są oszczędności na architekcie, adaptacji, geodecie, mapkach itd. :D Na razie mają budowę za granicą więc ciężko się z nimi skontaktować, ale jak tylko wrócą to mamy się spotkać, omówić kosztorys i inne sprawy i wtedy będę mogła podjąć decyzję czy chcę z nimi współpracować, wtedy daggulka poinformuję Cię bardziej szczegółowo o cenniku i z jakich materiałów budują
Pozdrawiam Was :P

aniak34
14-09-2006, 17:44
Cześć Yvone ja jestem z Rybnika i też startujemy w 2007 ,Gratuluje zakupu działki za tak niska cenę u nas w Rybniku to nierealne znależć działkę za taka cenę pozdrawiam

Ywone
15-09-2006, 08:26
Może działka i nie droga ale musimy się liczyć z drogimi kosztami przyłączenia mediów, które są oddalone od naszej działki jakieś 130m. Będzie nas to kosztować dwa razy tyle co działka :cry: tak wyczytałam, ale cóż działka jest w pięknej okolicy, ma 1000m2 i warta jest takiej inwestycji. Pozdrawiam