PDA

Zobacz pełną wersję : podwieszana miska WC z półką??



AlaB
05-09-2006, 09:45
Czy ktoś z Was zna model podwieszanej miski ustępowej ale z półką? Kurcze wszystkie jakie znalazłam są lejowe a moi domownicy są przywiązani do półki w kibelku :oops:

hollly
05-09-2006, 09:58
ja też kiedyś miałem z półką :) ale już takiej nie chce :) wole lejową :) chyba łatwiej taką utrzymać, są co prawdą pewne niedogodności no: chluup :)
a tak poważnie to nie widziałem podwieszanej z półką. ale może mało widziałem :>

anpi
05-09-2006, 14:42
Teraz już ciężko kupić jakikolwiek kibelek z półką, a podwieszanego z półką nigdy nie widziałem, a szkoda. Ja też nie lubię chlupania :D

AlaB
05-09-2006, 20:22
No własnie :-?
A taki stojący to Koło Nova.
Ale szukam dalej, może to jednak jest możliwe :)

Robertrem
05-09-2006, 20:55
Dam dobrą radę, jak montowałem takie muszelki(lejowe) to radziłem dla klienta aby przed czymś grubszym, wrzucił dwa listki papieru do muszelki wtedy nie ma chlup i pupa nie jest mokra hi hi :lol:

anpi
05-09-2006, 21:03
To stara technika, ja już dawno ją stosuję w pracy - tam nie ma półeczki :wink:

AlaB
06-09-2006, 12:46
hehe ale ja jednak dalej szukam z półką :wink:

Edgar the liar
06-09-2006, 13:29
Własnie , lejowe sa do kitu , bo jeszcze do chlupniecia przeważnie dochodzi otarcie , czyli tak jak w półkowych , trzeba czyścić.
Pamietam najlepsze to były w USA jak byłem na robotach przymusowych z 15 lat temu , to tam były lejowe , ale woda stała dość wysoko tak na 3/4 , chlupać chlupało okrutnie , ale zero zapaszku i czyszczenia.
Ale u nas takich niema niestety.

AlaB
07-09-2006, 09:59
Zobaczcie... ciekawe że kiedyś półki były standardowo a teraz jest raptem jedna jedyna taka muszla na rynku :-?
Z czego to wynika? Przecież wielu ludzi jest przywiązanych do "półkowników" ("pułkownik" od półki) :D

adi_
07-09-2006, 13:39
czesc niedawno kupowalem kibelek i wole hlupanie niz caly czas lazic i czyscic ppuleczke bo sie co nieco przykleilo ale z tego co pamietam w sklepie bylo troszke kibelkow z polka popatrz dokladnie w kole oni maja napewno to dosyc stara firma i pamieta jak to sie szoruje puleczki czasem mozna poszukac dobrego hlupniecia zeby wody za wiele nie bylo ma to nie ochlapac nas i nie smierdziec ale byc czystym i nie klopotliwym w utrzymaniu pa

SAVAGE7
07-09-2006, 13:48
popieram muszle z półką. zawsze można obejrzeć swój stolec (chodzi mi oczywiście o sprawy zdrowotne) ale nie wiem czy taki produkt zdobędziesz. ja też szukałem z półką ale w końcu kupiłem standard.