PDA

Zobacz pełną wersję : RURA MIEDZIANA DO C.O



Robertrem
05-09-2006, 20:46
Witam
Panowie i Panie proszę o pomoc w zmalezieniu dobrej oferty na rurkę miedzianą twardą w sztangach i kształtki. Potrzebna jest do C.O będę kleił z miedzi!
Patrzyłem w internecie ale ceny oscylują w granicach 14, 15 PLN za mb, a za tyle to ja w sklepie koło domu kupię, może ktoś zna konkretniejsze oferty???

piotru7
06-09-2006, 11:25
Ostatnio kilka osób wystawiało na allegro rurki miedziane
w dobrych cenach po ok 7-9 zl ale średnice 12 i 15
więc tam zerknij może coś znajdziesz

lackyluk
06-09-2006, 12:48
Spróbuj zapytać w EUROTHERMIE. Oni zaopatruja markety.

sebo8877
06-09-2006, 13:53
WAŻNE !!!

Weż polskiego hutmena - Zapopmnij o włoszczyźnie czy chinszczyźnie.
Hutmen gwarantuje stabilnośc grybości scianki rury .

sebo8877

tuzin
22-09-2006, 19:12
Witam.


Zgadzam sie z sebem w 100%. Rury, które mają np w Castoramie po ponoć konkurencyjnej cenie to wielki szajs!!! Miałem kiedyś taką sytuację.......inwestor zaopatrywał sie sam w materiał. Przywiózł mi rure z Castoramy tania ponoć z promocji. Była to tragedia. Wiekszość podejsc pod grzejniki. czy odsadzek robiłem na giętarce. Tej rury nie dało sie wygiać w kąt 90 stopni. Płaszczyła sie strasznie. Klient oddał całą rure ja zaś przywiozłem z hutrowni dobrą rure miedzianą..................było po problemie. Tak wiec zastanów sie inwestorze czy warto.........


Pozdrawiam

Mały
22-09-2006, 20:45
Witam.


Zgadzam sie z sebem w 100%. Rury, które mają np w Castoramie po ponoć konkurencyjnej cenie to wielki szajs!!! Miałem kiedyś taką sytuację.......inwestor zaopatrywał sie sam w materiał. Przywiózł mi rure z Castoramy tania ponoć z promocji. Była to tragedia. Wiekszość podejsc pod grzejniki. czy odsadzek robiłem na giętarce. Tej rury nie dało sie wygiać w kąt 90 stopni. Płaszczyła sie strasznie. Klient oddał całą rure ja zaś przywiozłem z hutrowni dobrą rure miedzianą..................było po problemie. Tak wiec zastanów sie inwestorze czy warto.........


Pozdrawiam
Kwestia trafienia - teoretycznie są tam tanie rury o cieńszych ściankach ale mi udało się przypadkiem trafić mna renomowaną rurę o ściance 1mm za cene niższą niż w hurtowniach. Po zakupie (jakoś godzinę, dwie po) cena nagle skoczyła niebotycznie do góry. Chyba z rozpędu zakupili porządną rurę i się za późno skapnęli, że coś jest nie tak. Ale to było w jednej Castoramie bo w innej była ta szajsowata.

Grzesiek13
23-09-2006, 14:37
Osobiście jestem za rurami firmowym np. hutmen, wicu, sanco i inne. Tylko nie szajs z marketu.

Mały
24-09-2006, 17:36
Osobiście jestem za rurami firmowym np. hutmen, wicu, sanco i inne. Tylko nie szajs z marketu.
Hmmm... to własnie była renomowana z renomowanej zresztą firmy zakupiona (naklejki dystrybutora).