PDA

Zobacz pełną wersję : Czekamy na fotograficzne dowody nazwania Waszych domów



Redakcja
06-09-2006, 12:51
Czekamy na zdjęcia domów z nazwą - już wykonaną, przytwierdzoną, namalowaną. Autorów honorujemy upominkiem.

niktspecjalny
07-09-2006, 07:21
Czekamy na zdjęcia domów z nazwą - już wykonaną, przytwierdzoną, namalowaną. Autorów honorujemy upominkiem.


Czyli nie pomyliłem się mówiąc ,ze post dotyczy tych co mają juz postawiony domek.No chyba ,że zdjęcie samej tabliczki "derekcja " też bedzie honorowac.

Pozdrawiam gorąco :D

Redakcja
07-09-2006, 12:53
Każda aktywność zmierzająca do nadania nazwy domowi mile widziana. Nazwa może powstać już w trakcie budowy.
Domy powinny mieć swoje nazwy, tak jak mają je ludzie, ulice, góry.

niktspecjalny
07-09-2006, 13:18
Każda aktywność zmierzająca do nadania nazwy domowi mile widziana. Nazwa może powstać już w trakcie budowy.
Domy powinny mieć swoje nazwy, tak jak mają je ludzie, ulice, góry.



ok .rozumie

adi_
07-09-2006, 13:35
czesc ciekawe to wszystko ale powiem po krotce jak powstal moj projekt znalazlem juz pobudowany domek w podobnym stylu co narysowalem sam tak by wiedziec czego chce i co mam szukac poprosilem wlascicieli tego domku co juz stoi o namiary na projektanta i on mi powiedzial ze to dom na indywidualne zamowienie wiec zabardzo powielic nie moze bo prawa autorskie i takie tam bzdury a dlaczego bzdury a bo jak sie troszke zmieni to juz nie ten sam do tu inne onkno tu mala poprawka i juz inny dom oki spoko jak dlamnie to to samo ale comi tam nie moja w tym sprawa ale najciekawsze jest to ze znalazle dokladnie taki sam dom w pracowni pewnej wirmy jako gotowce czyli projekty ktore sa juz zrobione i mozna w kazdej hwili je kupic i teraz nasowa sie pytanie jaka ja mam dac nazwe domu skoro moj projekt sklada sie z dwu juz istniejacych a raczej jednego bo ten gotowy co widzialem to juz skopiowany z tego co znalazlem

selimm
07-09-2006, 19:32
Czekamy na zdjęcia domów z nazwą - już wykonaną, przytwierdzoną, namalowaną. Autorów honorujemy upominkiem.

moją nazwe tez Redakcja by uhonorowała ?? :wink:

Redakcja
07-09-2006, 19:58
Być może

m.dworek
07-09-2006, 20:02
ty kurna selim nie przeginaj ;)

selimm
07-09-2006, 20:09
Ooo Leon sie stesknił :lol:

ja mam dwie nazwy na swoj domek - ktora Redakcji bardziej pasuje ?

m.dworek
07-09-2006, 20:14
no ciut kurd... ;)
a swoja droga...
co to sa krejdy?

kurde selim nareszcie nie jestem bezrobotny.. ;)

selimm
07-09-2006, 20:21
krezji to taki zabawny gosciu z psychiatryka :lol:
ale nie wytrzymał z nami za długo ...

to ja myslałem ze siedzisz w tej biednej Szwajcari :wink: gdzie neta nie mają

maksiu
07-09-2006, 20:25
Czekamy na zdjęcia domów z nazwą - już wykonaną, przytwierdzoną, namalowaną. Autorów honorujemy upominkiem.

moją nazwe tez Redakcja by uhonorowała ?? :wink:

Sellimówka???? :D :D :D

m.dworek
07-09-2006, 20:27
na szczescie siedze w enerfiu i se codziennie dojezdzaj

RaStro
07-09-2006, 21:29
czesc ciekawe to wszystko ale powiem po krotce jak powstal moj projekt znalazlem juz pobudowany domek w podobnym stylu co narysowalem sam tak by wiedziec czego chce i co mam szukac poprosilem wlascicieli tego domku co juz stoi o namiary na projektanta i on mi powiedzial ze to dom na indywidualne zamowienie wiec zabardzo powielic nie moze bo prawa autorskie i takie tam bzdury a dlaczego bzdury a bo jak sie troszke zmieni to juz nie ten sam do tu inne onkno tu mala poprawka i juz inny dom oki spoko jak dlamnie to to samo ale comi tam nie moja w tym sprawa ale najciekawsze jest to ze znalazle dokladnie taki sam dom w pracowni pewnej wirmy jako gotowce czyli projekty ktore sa juz zrobione i mozna w kazdej hwili je kupic i teraz nasowa sie pytanie jaka ja mam dac nazwe domu skoro moj projekt sklada sie z dwu juz istniejacych a raczej jednego bo ten gotowy co widzialem to juz skopiowany z tego co znalazlem

Ale tutaj nie chodzi o nazwanie projektu domu tak jak to robią niektóre pracownie Architektonicne ale o nazwanie tego konkretnego egzemplarza, który został zrealizowany i nie ważne że projekt nazywa się w pracowni Amelia, czy Dom w Azaliach itp...

adi_
08-09-2006, 16:02
czesc dzieki za wyjasnienie a jak skacze projekt i postawie stan surowy to dam domkowi jakas nzwe ale mam nazwe do dzialki jak by was interesowalo .

trach
12-09-2006, 13:35
Napisz jaką - w końcu dom i działka to jedna całość, więc chyba też się liczy. Jak ktoś ma "Ranczo X", "Hacjendę Y" czy inne "Latyfundium Z", to ten temin też oznacza przecież stricte całą posiadłość a nie samą chałupę.

Cpt_Q
13-09-2006, 23:54
czesc ciekawe to wszystko ale powiem po krotce jak powstal moj projekt znalazlem juz pobudowany domek w podobnym stylu co narysowalem sam tak by wiedziec czego chce i co mam szukac poprosilem wlascicieli tego domku co juz stoi o namiary na projektanta i on mi powiedzial ze to dom na indywidualne zamowienie wiec zabardzo powielic nie moze bo prawa autorskie i takie tam bzdury a dlaczego bzdury a bo jak sie troszke zmieni to juz nie ten sam do tu inne onkno tu mala poprawka i juz inny dom oki spoko jak dlamnie to to samo ale comi tam nie moja w tym sprawa ale najciekawsze jest to ze znalazle dokladnie taki sam dom w pracowni pewnej wirmy jako gotowce czyli projekty ktore sa juz zrobione i mozna w kazdej hwili je kupic i teraz nasowa sie pytanie jaka ja mam dac nazwe domu skoro moj projekt sklada sie z dwu juz istniejacych a raczej jednego bo ten gotowy co widzialem to juz skopiowany z tego co znalazlem

Hej, fajne to... na jednym wdechu?

trach
19-09-2006, 12:23
No i co?... Wątek się urwał? :o

Goni_Mnie_Peleton
20-09-2006, 00:56
Ani jednego dowodu. Kiepsko nawet z poszlakami.

Ja cos moge wkleic , ale to potrwa. Moze nawet kilka lat , bo nazwy domu nie mozna wymyslic ot tak , no i jeszcze ladna tabliczke zrobic.

Redakcjo do kiedy trwa konkurs?

trach
20-09-2006, 15:29
Nie, tu gdzieś po sąsiedzku Redakcja już odpowiedziała, że to NIE konkurs. Czyli akcja nazywania trwa in saecula saeculorum, amen. A może właśnie dlatego nie ma zainteresowania, hm? :-?

Redakcja
12-10-2006, 13:25
Kropla drąży skałę - mamy nadzieję, że przekonacie się, że warto nazwać swój dom. Pozdrawiamy

michall.m
26-10-2006, 21:05
O proszę jaki temat...
Ja nazwałam swój domek wiosną tego roku.
Tabliczka, a właściwie decha z napisem robi się :wink:
Jak bedę miała zdjęcie to oczywiście zamieszczę... :D
JUHASÓWKA
teraz etymologia: dom budują górale z okolic Żywca, fabryka nazywa sią Juhas, na dom było mnie stac z powodu sprzedaży działki w Sowiej Woli, tam miałam mieć dom, ale się nie udało, natomiast sporo mnie już z Sową połączyło (prawie 10 lat), czyli od Juhasa i Sowy JUHASÓWKA

No i już nasłuchałam się krytyki na temat tej nazwy: na mazowieckiej wsi taka nazwa, beznadzieja, to nie mogłaś Bacówka chociaż :-? itp :wink:
Darujcie mi proszę :(

Rom
27-10-2006, 08:47
a mi sie JUHASÓWKA podoba :D

B@ha
19-02-2007, 18:16
A nasz napewno będzie piekiełko.. tylko jakiegoś diabełka na dach musze poszukać.. Piekiełko nazwa w prostej lini od nazwiska naszego.. i tu zagadka.. - jakiego?

Mirek_Lewandowski
19-02-2007, 18:44
A nasz napewno będzie piekiełko.. tylko jakiegoś diabełka na dach musze poszukać.. Piekiełko nazwa w prostej lini od nazwiska naszego.. i tu zagadka.. - jakiego?

Zapewne Anioł :wink:

B@ha
19-02-2007, 21:41
Zapewne Anioł :wink:
:D no.. nie całkiem... :evil:

red door
12-03-2007, 10:57
Witam! Ja nazwałam nasz domek :

" DOM Z CZERWONYMI DRZWIAMI POD DWOMA DĘBAMI"

Tylko prosze sie nie smiac bo będzie mi przykro....Dom ma czerwone drzwi i stoi pod dwoma dębami , a poza tym fajnie sie zrymowało i nikt nie ma problemu ze znalezieniem go ......
Pozdrawiam
oto link do zdjęć bo wklejac jeszcze nie potrafie ...
http://foto.onet.pl/2t34e
http://foto.onet.pl/2t34e,u.html?r=1173693493

JoShi
12-03-2007, 15:04
Przepraszam, ale te linki to jakieś lewe są :)

Jasia
04-04-2007, 20:19
A nasz napewno będzie piekiełko.. tylko jakiegoś diabełka na dach musze poszukać.. Piekiełko nazwa w prostej lini od nazwiska naszego.. i tu zagadka.. - jakiego?
Piek? Kieł? Kiełko? a może Kiełk? :roll:
w każdym razie pozdrawiam!

kropi
09-06-2007, 18:25
A może CZART? :wink:

Mały
18-06-2007, 10:40
Czekamy na zdjęcia domów z nazwą - już wykonaną, przytwierdzoną, namalowaną. Autorów honorujemy upominkiem.

moją nazwe tez Redakcja by uhonorowała ?? :wink:

Sellimówka???? :D :D :D
Kocurówka?
Sierściuchówka? ;-)

Włodek W.
04-08-2007, 13:10
Każdy biega za budowlańcami i towarem ,Brak czasu na wymyslanie
.Jak już postawi i mieszka to już ma wszystko w nosie i mu sie nie chce.
W ogrodzie coś do zrobienia :) :D
Pozdr. :D 8)

aa***a
25-09-2007, 11:51
J

aa***a
28-09-2007, 18:53
G

Redakcja
10-10-2007, 11:29
Prosimy mamę o adres - wyślemy kubek!

anirac
27-10-2007, 19:33
No to i ja wkleję dom i jego nazwę - to Amigówka mojego kochania ;) Sam ten dom wymyślił, wybudował, nazwał... a że życie różnie się plecie - nikt tam nie mieszka, tylko on co tydzień tam jeździ by dbać o to co powstało, dla potomnych...

Najpierw letnia odsłona nazwy i domu:
http://images32.fotosik.pl/22/b7d5bbf20a009503med.gif

http://images33.fotosik.pl/22/0e105614ae423516.gif

A teraz zimowa strona domu i śnieżne czapki drogowskazów:
http://images31.fotosik.pl/22/c84a75a841612382med.gif

http://images33.fotosik.pl/22/4c43212d6a472bd6med.gif

Jerzysio
26-09-2008, 11:59
.. jak kupię sobie aparatkę to chyba wkleję ?
Pzdr
J

vieslav33
13-06-2009, 14:17
Jaka szkoda, ze wątek się urwał...

jo-aska
27-08-2009, 10:57
Ja też dopiero teraz dotarłam do tego wątku i faktycznie szkoda że takie małe zainteresowanie nim było,
może sie uda jeszcze jakoś wskrzesić temat.
My z M też myslimy o nazwie dla domku, o tym czy będzie umieszczona i ewentualnie gdzie, to jeszcze nie rozmawialiśmy ale temat do dyskusji.
pozdro..

blondynka_z_taczka
27-01-2011, 16:03
wydaje mi się że nie ma w zwyczaju nazywanie swojego domu...
ja mam nazwę na swój samochód...
jak uda mi się zebrać fundusze na budowę, chciałabym dom nazwać Aluminkowo :)

Jerzysio
08-06-2011, 18:09
..to ja podciągam

J

bomba1
06-09-2015, 11:19
Coś cienko z tymi nazwami;/