PDA

Zobacz pełną wersję : Propozycja dla forumowiczów z okolic Wrocławia



Mariuszż
06-09-2006, 12:23
Witam wszystkich serdecznie, mam następującą propozycję (nie wiem czy kogoś to zainteresuje). Zamierzam wybrać się w okolice Strzegomia po odpadową kostkę granitową, ponieważ będę łatwił własny transport tzw. wanną lub gondolą pomyślałem, że gdyby ktoś z forumowiczów z tamtych okolic potrzebował jakiegoś kruszywa z moich okolic a czego nie ma w jego okolicach to można by połączyć przyjemne z pożytecznym i nie jechałbym pustym transportem w kierunku Strzegomia. W moich okolicach (Turek, Konin, Koło) jest mnóstwo żwirowni produkujących różnego rodzaju kruszywa chociażby na potrzeby pobudowanej już autostrady A2. Tak więc proszę zainteresowanych o kontakt emaliowy a może coś uda się wspólnie załatwić.
Pozdrawiam

acca5
06-09-2006, 15:59
Szkoda,że nie jestem z okolic Wrocławia tylko ze Świebodzina

wartownik
06-09-2006, 19:48
Wegiel brunatny wchodzi w gre ?

Mariuszż
07-09-2006, 13:53
Wegiel brunatny wchodzi w gre ?
Tak oczywiście.

wartownik
07-09-2006, 17:50
Mozesz podac cene wegla (ile ton ) i transportu do krainy granitu , oraz kiedy chcesz jechac ?
Potrzebna ci jest pomoc w sprawie granitu ?

Filo
07-09-2006, 22:36
A przy okazji możesz się podzielić wiedzą gdzie dokładnie kupujesz ten odpad i w jakiej cenie ?

Mariuszż
15-09-2006, 08:19
Witam serdecznie wszystkich i już odpowiadam.

Odpad mam zamiar kupić w miejscu gdzie produkują kostkę granitową, jest on w ofercie prawie kazdej kopalni granitu.

Co do ceny węgla brunatnego to podaję link http://www.kwbadamow.com.pl/ogloszenie.html
jest to kopalnia obok mnie, w której mój ojciec przepracował całe życie, kopanie nie produkują już z węgla brykietów więc palenia nim jest pracochłonne i uciążliwe, pozatym blacha po kilku sezonach palenia węglem brynatnym w oferowanej postaci wyglada jak sito, co innego np: eternit. Ale idzie go podbno użyć do ogrdu. Sortowany węgiel to znaczy bryły są jednej wielkości, nie sortowany to wielkość dowolna, zdarzają się nawet ogromne kamienie (na skalniak). Elektrownia go nie chce bo można zniszczyć młyn w jakim się mieli węgiel przed spaleniem.

Natomiast co do wyjazdu to tymczasowo odłożony z powodów finasowych. Ale natychmiast dam znać jak już będę miał kasę na transport (bo on jest najdroższy) i granit.