PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam firm sprzedajacych zolty piaskowiec.



naturstein
06-09-2006, 14:11
Nie wiem, czy to odpowiednie forum, ale szukam gdzie tylko moge.
Jestesmy niemiecka firma. Paskowiec juz od kilku lat sprowadzamy z Polski, ale terminy gonia, a nasz partner w Polsce nie wyrabia sie. Poszukuje duzych firm, najlepiej prosto z kamieniolomu, sprzedajacych zolty piaskowiec. Napisalam do kilku, ktore znalazlam w Panoramie Firm, ale niestety szczescia nie mialam. Terminy - ok. 4 - 6 tygodni.
Czy ktos moglby mi polecic dobry adres?
Jestem wdzieczna za kazda informacje. W chwili obecnej potrzebujemy PILNIE ok. 10-15 plyt (im wieksze tym lepiej, 2,20 - 2,30) 4 cm grube.

Geno
06-09-2006, 14:20
http://www.piaskowceradkow.pl/

naturstein
06-09-2006, 15:25
Dziekuje bardzo.

mira it
06-09-2006, 20:27
Nie wiem, czy to odpowiednie forum, ale szukam gdzie tylko moge.
Jestesmy niemiecka firma. Paskowiec juz od kilku lat sprowadzamy z Polski, ale terminy gonia, a nasz partner w Polsce nie wyrabia sie. Poszukuje duzych firm, najlepiej prosto z kamieniolomu, sprzedajacych zolty piaskowiec. Napisalam do kilku, ktore znalazlam w Panoramie Firm, ale niestety szczescia nie mialam. Terminy - ok. 4 - 6 tygodni.
Czy ktos moglby mi polecic dobry adres?
Jestem wdzieczna za kazda informacje. W chwili obecnej potrzebujemy PILNIE ok. 10-15 plyt (im wieksze tym lepiej, 2,20 - 2,30) 4 cm grube.

Bolesławiec i okolice

awt
07-09-2006, 12:12
Zagórze, gm. Wielgomłyny, woj. Łódzkie

naturstein
07-09-2006, 13:42
1) W okolicach Boleslawca, do tych ktore znalazlam, napisalam juz w zeszlym tygodniu. Dlatego prosilam o konkretne adresy, moze jest jakas firma/kopalnia godna polecenia, ktora niestety Google i inne ksiazki tel. nie wykazuja.

2) Na temat Zagorza, kopalni "Zagorze I" i wszystkie inne info na temat piaskowca i jego skladu znalazlam. Ale konkretnego adresu, telefonu, strony internetowej - niestety nawet w Panoramie Firm nic nie ma.

radlid
07-09-2006, 14:05
woj. Łódzkie powiat Opoczno gmina chyba Żarnów mjescowość Wolica i Żarnów.Dokładne dane trzeba sobie gdzieś poszukać.