PDA

Zobacz pełną wersję : obudowa kominka-kupic gotowa,czy szukac kogos kto zrobi?



ablonski
06-09-2006, 20:48
witam
dzisiaj w leroy merlin widzialem jak wygladaja obudowy kominkow od tyłu, i tak sobie mysle ze 1000zł za kilka pustaków/bloczków i dwa metry kwadratowe płytek czy kamienia to trochę drogo, z drugiej strony nie wiem czy są osoby któe robią takie rzeczy?
dziękuje
pozdraiwam
arek

SAVAGE7
07-09-2006, 07:01
ja bym najął fachowca. wybierasz sobie projekt jaki ci sie podoba i gościu ci to robi i masz wszystko tak jak chcesz. no ale to zależy od ciebie i oczywiście od funduszy.

ppp.j
07-09-2006, 08:00
Tylko taki fachowiec, jeśli nie jest wysoko wyspecjalizowaną firmą weźmie za usługę, od 2kpln w górę bez pełnej gwarancji poprawności działania, a jeśli jest to wyspecjalizowana firma to nawet 3,5kpln w górę z trochę większą gwarancją. Wydaje mi się, że obudowę kominka można zostawić na długie zimowe wieczory, (bo co robić z tym nadmiarem czasu jak prawie wszystko się już wykończyło :wink: , łącznie z kasą :( ). Ja przynajmniej tak planuję zrobić. Wkład stoi. Dystrybutor zrobiłem w/g własnych potrzeb z blachy ocynkowanej połączonej nitami zrywanymi. DGP grawitacyjne podłączone i hula jak szalone. Czyli funkcjonalnie już pracuje a upiększać będę potem.

Funia28
07-09-2006, 10:35
A nam znajomy za groszę obudował bloczkami w prostokąt - z jednego boku zrobił cztery półki wnękowe - i super to wygląda. Niecierpię piaskowców i takich tam.