PDA

Zobacz pełną wersję : Nazwać swój dom? To fajny pomysł



SNCF
06-09-2006, 21:40
kobiece debaty przy kawce ?

co to ma wspolnego z pracą ?

bicie piany o ..... ??
tyle przyniesie pozytku co urzadasy, politycy itd.

agnieszkakusi
07-09-2006, 06:18
jeńki...ktos wstał lewą nogą...wyluzuj...

niktspecjalny
07-09-2006, 07:06
Skoro zakładasz z góry ,że nic nie przyniesie to po chudy byk zakładasz temat?

Kusi ma racje....może wybudź sie bardziej pozytywnie


luzik i usmiech .pa pa

agnieszkakusi
07-09-2006, 08:22
a ja myślę, że temat fajny. Taki do kawy i sniadania...też chciałabym wymyśleć jakąś nazwę dla mojego domku, ale jakoś narazie nic nie przychodzi mi do głowy.

ESKIMOS
07-09-2006, 08:27
a ja myślę, że temat fajny. Taki do kawy i sniadania...też chciałabym wymyśleć jakąś nazwę dla mojego domku, ale jakoś narazie nic nie przychodzi mi do głowy.
a ja mam - IGLOO

agnieszkakusi
07-09-2006, 08:28
do mojego nie bardzo by ta nazwa pasowała.... :D mamy parterówkę z 4-spadzistym dachem...kanadyjczyk... :D

zielonooka
07-09-2006, 11:57
kobiece debaty przy kawce ?

co to ma wspolnego z pracą ?

bicie piany o ..... ??
tyle przyniesie pozytku co urzadasy, politycy itd.


To ze ... bardzo duzo osob w przeciagu bardzo krotkiego czasu wypowiedzialo sie na ten temat
A to oznacza - ze jest temat mile widzany i potrzebny
Watkow o tym jak prosto wbic gwozdz w sciane jest juz duzo... :D zawsze mozesz tam ukoic swoje nerwy... skoro przemawiaja do ciebie tematy stricte praktyczne...

agnieszkakusi
07-09-2006, 12:00
i racja zielonooka.... nie podoba się nie zaglądaj. To tak jak często czyta się na necie komentarze o jakiś filmach czy programach. Prosta rada. Nie podoba się to nie oglądaj i to wszystko.

zielonooka
07-09-2006, 12:03
i racja zielonooka.... nie podoba się nie zaglądaj. To tak jak często czyta się na necie komentarze o jakiś filmach czy programach. Prosta rada. Nie podoba się to nie oglądaj i to wszystko.


dokladnie :wink:
na forum watkow pare(jak nie parenascie) tysiecy... 8) :roll:
kazdy znajdzie sobie takie jakie mu odpowiadaja ...

nie rozumiem argumentow ze jakis "niepasuje" czy "nic nie wniesie" :o
dla jednych nie wniesie moze nic a dla innych duzo... :wink:
zmieszcza sie wszystkie :wink:

agnieszkakusi
07-09-2006, 12:17
chyba, że nam admin coś wykasuje... :wink:

Redakcja
07-09-2006, 14:26
Sens jest bardzo duży: domy budowane z takim zangażowaniem uczuć i emocji powinny mieć nazwę, imię - jak ludzie, ulice, góry. Kto tego nie rozumie, nie musi zajmować stanowiska, bo to nie przymus - nie poprawiamy rzeczywistości, czynimy ją cieplejszą.

SNCF
07-09-2006, 18:04
i racja zielonooka.... nie podoba się nie zaglądaj. To tak jak często czyta się na necie komentarze o jakiś filmach czy programach. Prosta rada. Nie podoba się to nie oglądaj i to wszystko.


nie zrozumiałyście panie

popieram zasade nie podoba sie nie interesuj sie tym
ale!
chcodzi mi o to dlaczego dział jest wywindowany na samą górę jako 1wszy
zamiast daleko na dole

jak chcecie sobie gdybac nad nazwami ktore nic nie zmieniaja konkretnego, nie mam nic przeciwko!
tylko uwazajcie bo znam takich mądrych urzedasow co wymyslą
np: "generała biskupa Gerwazego Krądzyńskiego-Pomorańskiego" itd

i pokażcie taki adres w paszporcie na zachodzie

zbiho
08-09-2006, 09:17
Tak jak napisał SNCF proszę o przeniesienie troszkę na dół.
Taki mam pomysł żeby działy posegregować na stronie głównej wg liczby postów,od najwiekszej oczywiście,wtedy będzie porządek i sprawiedliwość społeczna.

zielonooka
08-09-2006, 10:48
czy dac go na sam dol - tego nie wiem
ew. sklanialabym sie zeby byl jako drugi - po prostu tak bardzo juz sie przyzwyczailam ze Wymiana doswiadczen jest pierwsza ze chcac do niej zajrzec odruchowo klikam w pierwszy link na stronie... i klnac pod nosem sie potem wycofuje....
:-?

agnieszkakusi
08-09-2006, 10:51
ja niestety też....ot co znaczy siła przyzwyczajenia...

kozik
11-09-2006, 15:27
Sens jest bardzo duży: domy budowane z takim zangażowaniem uczuć i emocji powinny mieć nazwę, imię - jak ludzie, ulice, góry. Kto tego nie rozumie, nie musi zajmować stanowiska, bo to nie przymus - nie poprawiamy rzeczywistości, czynimy ją cieplejszą.

i będziecie je głaskać po "daszku"... :lol:

wadax
11-05-2007, 13:33
Sens jest bardzo duży: domy budowane z takim zangażowaniem uczuć i emocji powinny mieć nazwę, imię - jak ludzie, ulice, góry. Kto tego nie rozumie, nie musi zajmować stanowiska, bo to nie przymus - nie poprawiamy rzeczywistości, czynimy ją cieplejszą.


Ja tez tak mysle:)dopiero zamierzamy budowac dom,ale projekt juz na 100%wybrany.Nazywa sie SKRZAT i tak go bedziemy nazywac,no moze bardziej czule SKRZACIK:)bo taki malutki.
A przy okazji:moze ktos ten projekt buduje?bede wdzieczna za sygnal.

KajetanKajtek
23-05-2012, 10:17
i będziecie je głaskać po "daszku"... :lol: - mistrzostwo!!!! usmialem sie , swoja droga watek rozluźniający na każdym forum powinien byc. jestem nowy ale chetnie zerkałem na różne pokoje i ten uważam za całkiem ok

banas19
11-06-2015, 19:11
Off top

pecet0
22-12-2019, 18:10
najrzadziej zaglądany dział na forum Muratora ;)

Domkapodomka
23-09-2020, 12:36
Ja tam nie mam potrzeby nazywania domu, ale jak ktoś ma, to czemu nie :P Niektórzy nazywają auta, to dom też można :)

Casilda
08-05-2021, 17:33
Śmieszna sprawa ja z dziećmi na swój dom mówimy "chata"