PDA

Zobacz pełną wersję : Fotka np. tabliczki z nazwą domku.



niktspecjalny
07-09-2006, 07:02
Myślę ,że redakcja zapomniala o tych którzy jeszcze są w trakcie stawiania.Nie chodzi mi tu o upominek ale odbieramy szanse tym którzy mogliby sie podzielić swoimi rownie ciekawymi propozycjami.

Jeżeli to ma dotyczyć tylko domów z "Muratora" to również się zawęza kółeczko.

I na koniec sam sobie troszku zaprzecze: nie muszą to być przecież tabliczki przytwierdzone do ściany budynku.....jest wiele innych takich form .

Temat mi sie podoba tyle ,że nie wszyscy mogą w nim uczestniczyć .Stawiam 50%/50%, że w watku redakcji dużo sie bedzie mówić.(fotek i tak będzie mało)

pozdrawiam :D :D :D

trach
08-09-2006, 13:57
A jeśli będą nie daj Boże jakieś nagrody, to trudno będzie nawet stwierdzić realność umieszczenia tych nazw - co za problem powiesić tabliczkę z chwytliwą albo niesamowitą nazwą, zrobić pstryk i zdjąć ją z powrotem? Nie żebym uważał Forumowiczów za oszustów, ale...
Papier jest cierpliwy (deska też).

Redakcja
11-09-2006, 11:17
Chodzi o wszystkie domy, nie tylko projekty "Muratora".
Chodzi o dowolną formę materialną nazwy - czy to tabliczka, czy napis - na domu, na planszy, na tablicy.
Nie chodzi o sztuczne prace "na konkurs"- lecz naturalne, wynikające z chęci nazwania własnego domu. Nasza akcja to nie konkurs(!), lecz zachęta, by co tak bliskiego jak Własny Dom nie był bezimienny.

Budujesz, nazwij Swój dom - imię ma wszystko co cenne, wartościowe, bliskie w Waszym życiu. A dom?

AMP
16-11-2006, 19:03
Zapytam przewrotnie - a czy musimy przestrzegać ustawy o języku polskiem? :roll:

Aleksandra W.
09-03-2007, 06:34
nie musimy,
ustawa o języku polskim wyłącza nazwy własne :wink:

RybciaFiga
22-05-2007, 22:03
A według mnie to wspaniały pomysł!!! :D Ja jestem na etapie uzyskiwania decyzji ws warunków zabudowy. Ale budowa mojego domu już się zaczęła!!! Na razie powstała makieta domu. Mój dom na pewno będzie miał swoją nazwę :-)

M@riusz_Radom
28-03-2008, 20:16
Proponuję "Kredytówka Całoroczna" ;)

Wizjer
28-08-2008, 22:37
Przyłączam się: to doprawdy świetny pomysł - warto odkurzyć ten zapomniany już zwyczaj.

kazek69
17-01-2018, 11:54
Mi się podobają skrzynki z amerykańskich filmów, tam można też dodać swój adres- ładna sprawa :) Będę myślał o tym w przyszłości.