PDA

Zobacz pełną wersję : Dom Kasi



Redakcja
03-04-2003, 14:18
http://www.murator.com.pl/domy_forum/dom3.jpg

OTO MÓJ DOMEK. Budowę rozpoczeliśmy pod koniec sierpnia. To jest stan wybudowany do końca roku.Projekt Muratora d44- z gankiem, po małych przeróbkach. Tu widok od strony ogródka. ściany porotherm, dachówka betonowa-ciemny brąz.Te duże okna to częśc salonu.Pragne zwrócic uwagę na piękny rustykalny płotek!Domek buduje się na zachodzie Wrocławia. Własnie szykujemy się do dalszego ciagu po przerwie zimowej
Kasia

Dom Kasi po roku:
http://www.murator.com.pl/domy_forum/dom_kasi_po_roku.jpg

Teska
03-04-2003, 16:06
ładny domek...:smile:

Gajka
03-04-2003, 20:26
No nie, ten płot jest najlepszy :razz:
Sympatyczny domek, sczęśliwego dokończenia :smile:

Bela
04-04-2003, 19:44
I ten płotek... :smile:

robert!!!
13-04-2003, 22:15
fakt ładny ten płotek ale i dom niczego sobie:smile:

kasia
14-04-2003, 10:34
dziękuję . Najpiekniejsze jest to,że mimo maleńkości w środku jest naprawdę duzo miejsca.Właśnie robia ganek z drugiej strony i tworzą się okienka brazowe.

Ella
10-05-2003, 14:01
Uroczy!!! :razz:

zeusjoan
12-06-2003, 14:43
Mam taki sam tylko 44L.

ilona75
13-06-2003, 08:14
Bedziemy mieli bardzo podobny - prosta bryła i prosta konstrukcja dachu. Zazdroszę Wam chciałabym juz być na takim etapie u mnie narazie tylko fundamenty - ale może się doczekam

tczarek
09-07-2003, 10:43
Gratulacje, bardzo ladny dom :)

katowiczanin
12-07-2003, 18:34
podoba mi sie. Prosta i napewno stosunkowao tania konstrukcja caBego domu. mam nadzieje |e nie zapomnieliscie o kominie! :P jak tylko zostanie porzadnie wykonczony bedzie wygladal bardzo przytulnie powodzenia w szybkim finishu!

pawcik7
25-07-2003, 14:49
A mnie się znowu nie za bardzo podoba :(
ale i tak pozdrawiam :)

maag
26-07-2003, 11:28
Bardzo fajny domek. Może więcej zdjęć w tym jakieś wnętrza.

I takie domki to ja mogę oglądać a nie jakieś brzydkie cuda...

/wieżyczki, tympanoniki, kazde okno inne:kwadrat, trójkąt, koło... tragedia/, cóż

Gosia Łódź
19-08-2003, 20:48
Ja też kcem taki wybudowac, ale bardzo chciałabym też obejrzec ..jakby można było;)))))

kasia
30-08-2003, 10:41
dziękuję za dobre słowo. Kominy są już wyciągnięte z ciemnego klinkieru, okna plastik, ale z zewnątrz ciemnodrewniane okleinki.Instalacje są.Właśnie robią tynki wewnętrzne gipsowe nakładane maszynowo.Od przodu na okna u górze robią się kute barierki z motywem drzewa, prześlę zdjęcia wkrótce.Na zewnątrz będzie trochę wstawek z ciemnego klinkieru. pomóżcie dobrać mi jakiś kolor elewacji!!! :roll: Myślę o piaskowym ,lub delikatnym zielonym groszku.
Ten projekt wybraliśmy z założenia, że DOMU MARZEŃ nie wybudujemy, a materiały wykończeniowe sa teraz tak ładne,że kompozycja powinna być prosta, ale ładna i przyjemna. Generalnie trzymamy się zasady,ze to co się da powinno byc naturalne: dachówki, drewno, klinkier, żadnych paneli, plastików ( poza oknami ze względów kaskowych).W sumie do tej pory,czyli to co widzicie plus okna, instalacje CO plus ogrzewanie podłogowe, kanalizacja, prąd, wylewki, bez działki mieści się w ok 140 000 .Budowa trwa dokładnie rok!!!i to z 3 miesięczną przerwą

Gosia Łódź
31-08-2003, 09:26
Bardzo prosze o fotki, wielkimi krokami szykuję się do budowy tego domku...tylko, ze najprawdopodobniej ze względu na wąską działkę, bede musiała zmienić położenie tarasu....
W środeczku też chce wc przenieść do zwiększonego pom gosp i zrobić wc z natryskiem a potem suwane drzwi do pom gosp.
To wszystko narazie w głowie:)

Czekam na śliczne zdjęcia .... poproszę :)

ori_noko
13-12-2003, 23:38
Pewnie,ze domek piękny. Prościutki, czysta forma , brak tylko zdjęć i aktualnośći. Eh samemu tak już mieszkać. Gratulki

xpres
14-12-2003, 13:49
Calkiem inny niz nasz ale rownie piekny domecek :P
Grzegorz i Ala

martag
01-02-2004, 22:48
Ten projekt wybraliśmy z założenia, że DOMU MARZEŃ nie wybudujemy, a materiały wykończeniowe sa teraz tak ładne,że kompozycja powinna być prosta, ale ładna i przyjemna. Generalnie trzymamy się zasady,ze to co się da powinno byc naturalne: dachówki, drewno, klinkier, żadnych paneli, plastików ( poza oknami ze względów kaskowych).W sumie do tej pory,czyli to co widzicie plus okna, instalacje CO plus ogrzewanie podłogowe, kanalizacja, prąd, wylewki, bez działki mieści się w ok 140 000

Kasiu, pierwsza część tej wypowiedzi - to jak bym siebie słyszała. My jesteśmy już
prawie zdecydowani :P na podobny projekt. A ten Twój domek też odpowiada naszym założeniom. Czy mogę liczyć na jakiś link do tego projektu? :D Jak wyglądają rzuty parteru i poddasza?

Pozdrawiam,
Marta

boriena
02-02-2004, 12:06
Piękny domek, widziałam projekty podobnych - ale chetnie pooglądałabym dalsze etapy budowy. Prosimy o zdjęcia!!!

aik
06-02-2004, 16:23
Domek na 6+. Tez zastanawiamy sie nad tym projektem. Ta kwota 140 to z nakladem pracy wlasnej?

kasia
21-02-2004, 11:56
to kwota bez naszej pracy.
postaram się wkrótce o zdjęcia.
Jestesmy teraz na etapie wykończenia- troche domu, troche siebie :D
Mamy drzwi wewnetrzne- kolor kalvados- pełne plus 1 na dole z 3 matowymi szybkami, teraz gruntowanie przed polozeniem płytek. Mam juz wszystkie kupione.
Lazienka góra- prostota -żadnego przeginania -Płytki Yunnan - matowe bez - czekolada plus ładna armaturka - z Kola- umywalka wolnostojąca z drewnianym stelażem,
Mala lazienka - kontrast czerni, chromu, -will see!
Acha mam wewnętzrne parapety- dechy pomalowane na ciemno Duluxem- w kolorze drzwi- cool, a jak piękne sa pokoiki na gorze-
Jak zrobia kafeli- przesylam cd zdjęc. Kominka szukam prostego wkładu , ale boję się supermarketu - pomozcie - Wrocław

kamrejare
08-05-2004, 17:10
Przecieszm ten dom u samej góry strny jets beznadziejny stodoła jak sie to może pdobac a ze tani to napewno bo stajnia tesz nie najdroższa.
Pozdrawiam :wink:

kamrejare
08-05-2004, 17:10
Przecieszm ten dom u samej góry strny jets beznadziejny stodoła jak sie to może pdobac a ze tani to napewno bo stajnia tesz nie najdroższa.
Pozdrawiam :wink:

Sonika
09-05-2004, 08:59
Kolego Kamrejare,
Beznadziejny to jesteś Ty!
A Twoja ortografia też nie lepsza.
A tak wogóle to co chciałeś powiedzieć????

mobby
10-05-2004, 08:19
kamrejare

Przecieszm ten dom u samej góry strny jets beznadziejny stodoła jak sie to może pdobac a ze tani to napewno bo stajnia tesz nie najdroższa.
Twoja opinia jest po prostu wielkim nietaktem.
Czasami lepiej ich nie wyrażać.
Dla mnie każdy kto buduje dom wie na co go stać i dostosuje jego wygląd, wiekość do swoich możliwości finansowych.
A i tak każdy dom jest ładny, bo w nim będzie tętnić życie rodziny.
I to jest istotą piękna, a nie Twoje bezsensowne porównania

Pozdrawiam

Mobby

Agawa
10-05-2004, 08:28
Przecieszm ten dom u samej góry strny jets beznadziejny stodoła jak sie to może pdobac a ze tani to napewno bo stajnia tesz nie najdroższa.
Pozdrawiam :wink:

Wiesz co takie bezsensowne wypowiedzi to sobie wsadź tam gdzie światło nie dochodzi.
A skoro wiesz, że stajnia nienajdroższa to rozumiem, że znasz to z autopsji.

11-05-2004, 17:34
Koleżko Kamrejare czy coś w ten deseń-a jakież to ty masz pałace skoro to dla ciebie "stodoła". A zresztą w ogóle nie dam się sprowokować i już nic nie powiem na temat takiego zachowania się na Forum.

Kasia b.milutki ten twój domak.

Wowka
12-05-2004, 14:58
kamrejare - doprawdy ... żałosne......

Kasiu - pozdrawiam i życzę powodzenia w realizacji Twoich zamierzeń.

kamrejare
12-05-2004, 15:26
Witam moe trohe za ostry komentarz dałem.Ale twuj domek jest bardzo ładny o jednek jednospadowy dach nie wyglada tak ładnie jak wielospadowy .
Pozdrawiam

Honorata
12-05-2004, 15:34
kamrejare czekamy na twoje zdjęcia z budowy, napewno będziesz miał dom od razu taki piekny, otynkowany, kolorowy jak na tym małym obrazeczku pod nickiem, nawet...w stanie surowym, uważaj jednak żebyś na poziomie li tylko tego obrazeczka nie skończył swoich marzeń o domu

zazdrośc jest jednak strasznie niszczacym uczuciem jak widać :evil:

piękny, proporcjonalny domek, tez czekam na następne zdjęcia, bo mam równie prosty projekt -w galerii "Tina"

Honorata
12-05-2004, 15:41
PS. Ciekawe karejare ze na twojej stronce pod ikoną domku otwiera się ...hodowla psów obronnych rasy bull. może odzwierciedla to charakter właściciela? :wink:

rubin23
15-05-2004, 20:07
Małe jest piękne. Pozdrawiam :lol:

28-07-2004, 12:01
Kasiu podpisuję się rękami i nogami pod tym co piszesz! Prosty domeczek wykończony szlachetnymi materiałami zawsze, ale to zawsze będzie ładny :D Bardzo podobają mi się okna balkonowe- dużo lepiej niż wystająca płyta balkonu, śliczna balustrada. Czekam na zdjęcia wnętrz- jeśli zrealizujesz swoje plany będzie bardzo ładny. Pozdrawiam.

hanusia
28-07-2004, 15:49
KASIU domek milutki :D Tez podobaja mi sie domki o prostej formie bez zadnych zbednych udziwnień :wink:

kasia
29-07-2004, 10:55
musze sie pochwalic,że zdjecie bedzie w najblizszym muratorze-dodatku z projektami jako przykladowa realizacja projektu :lol:

01-05-2005, 18:35
Jejku, jakie ten człowiek, który tak ostro krytykuje ten śliczny domek błędy robi.
Nie mogę na to patrzeć...'twuj' skandal!! tak na marginesie na pewno to oddzielnie..

P.S Sonika 'w ogóle' a nie 'wogóle'

pzdr.:)

Sliczny domek...jednak mnie na forum urzekł domek soniki;)

Paweł76
18-07-2006, 19:22
A mi sie nawet podoba ten domek :roll: , moze pochwalicie zdjeciami z wnetrza domu :oops:

zielonooka
18-07-2006, 23:00
Najlepsze jest to ze - pomijajac ewidentnie chamska wypowiedz - ten domek jest naprawde bardzo ładny :wink:

Taki ... prosty , klarowny bez udziwnien i ...sympatyczny, po prostu :wink:
Od ostatniego wpisu Kasi minie niedlugo 2 lata - moze jakies aktualne zdjecia? :wink: :D

roszponka
27-10-2006, 21:13
Kasiu co zobiecanymi zdjęciami.

prystelka
15-03-2007, 11:32
kasiu, odezwij się do nas! :wink: