PDA

Zobacz pełną wersję : projekt BAJKOWY pracownia MG PROJEKT



Sinol
08-09-2006, 13:17
Witam,
Czy ktoś buduje, wybudował a może przymierza sie do budowy domu na podtawie projektu BAJKOWY z pracowni MGprojekt? Czekam na komentarze i sugestie.

Pozdrawiam
Marcin

woody
08-09-2006, 19:53
Ja spędziłem nad nim dużo czasu.
Ale w końcu zmieniłem go na Z14 ze studia z500
zerknij tutaj i na dzienniki budujących ten projekt
http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=61266&start=120&postdays=0&postorder=asc&highlight=[/url]

ogólnie projekt ma zbyt wysoki dach zbyt stromy, kosztorys był bardzo skomplikowany, a kontakt z projektantem beznadziejny.

Osobiście nie polecam
Polecam obejrzenie z14 lub mniejszego z tej pracowni

PS ja buduje z14 w Końskich

Sinol
08-09-2006, 20:38
Czesc Woody,
dzieki za info.
Zwrocilem rowniez uwage na projekt Z14. Ma bardzo fajne i podobne do bajkowego rozlozenie pomieszczen i tez jest w moim guscie. Zdecydowalem sie jednak na bajkowy i to po czesci ze wzgledu na ten dach - cos czego szukalem. Mam nadzieje przebrnac jakos przez kosztorysowanie a kontakt z projektantem dopiero zaczalem wiec nie bede ocenial. Planuje ruszyc z budowa na wiosne wiec mam jeszcze chwilke do dopracowania reszty. Czy moglbym jakos przejazdem zajrzec na Twoja budowe? Jestem z Kielc i czasami bywam w Końskich.
Pozdrawiam
Marcin

woody
08-09-2006, 21:04
Czuj się zaproszony,
ale u mnie dopiero zdjęty humus :oops:
do końca roku wychodzę z ziemi,
na wiosnę ruszam ostro do grudnia stan surowy,
itd jak wszystko pójdzie po mijej myśli

Sinol
08-09-2006, 21:35
Pospiech to niewskazany doradca. Ja juz nie moge sie doczekac startu choc pewnie pozniej bede przeklinal. Ja swoja inwestycje rozkladam na dwa kolejne sezony. Na razie bujam sie z papierami.(o warunki mediów) Czy moglbys polecic jakies godne biuro gdzie moglbym zaadoptowac projekt? I czy masz wiecej jakis opinii dot. bajkowego i pracowni mgprojekt?

Widzialem tez ze duzo fanow Z14 glowi sie nad obnizeniem i wyciagnieciem ganku. Ja tez mam taki plan w bajkowym i po drobnym modelowaniu w paint'cie z efektu jestem zadowolony.

M.

kkraj
29-01-2008, 09:23
http://www.mgprojekt.com.pl/domki/bajkowy/b/index.html

Czy może mi ktoś podać orientacyjne koszty budowy tego domku z możliwością etapowania prac na 2-3 lata?

pado
29-01-2008, 09:54
Domek bardzo ładny sam chciałem jego budować w wersji bez garażu z wiatą.
Padło na inny , ale ten jest bardzo sympatyczny.

KASIABAJKA
18-03-2008, 13:02
CZY KTOS BUDUJE "BAJKOWY" z MG PROJEKY :roll: [/b]

lakom
07-08-2009, 19:31
Witam,

mam pytanie czy ktoś ostatnio budował dom Bajkowy z MG projekt?
i ile go to kosztowało?
i czy jest zadowolony z woboru?

z góry dzięki za info

pozdrawiam[/b]

eilian
05-11-2009, 21:22
my mieszkamy już w bajkowym (wersja B zdaje się, z garażem, bez lukarn, tzn. mamy jedną lukarnę, ale z tyłu). Cała budowa wyniosła nas ok. 350tyś ze wszystkim. Domek jest mały, ale przytulny, paru rzeczy mi w nim brakuje, ale wiadomo, gdy środki są ograniczone, to trzeba iść na jakieś kompromisy. Generalnie jesteśmy zadowoleni.