PDA

Zobacz pełną wersję : Słup ale nietypowy



Lharhard
08-09-2006, 16:13
Witam, czy ktos bedzie w stanie mi doradzić jak usunąć słup, który nie jest chyba typowym słupem energetycznym. Historia przedstawia sie w ten sposób ze moją obecną działką budowano przepompownie i postawiono na działce tymczasowy słup zeby pociagnąc sobie prąd na tą budowe. Słup ten jest betonowy na jednej nodze z takimi dziurkami na nogi ( troche juz pokruszony )
Budowa przepompowni sie skończyła i budowlańcy słupa nie zabrali, co gorsza jacyś spece ciągnąc oświetlenie przy drodze powiesili mi na tym słupie kabel do sąsiedniej latarnii. Na początku budowy to był mi on nawet na rękę, bo powiesiłem sobie na nim skrzynkę z prądem. Teraz jestem na finiszu podziemnego przyłącza energetycznego i bądz co bądz słup idealnie koliduje z linią ogrodzenia, co mógłbym jeszcze znieść i zrobić jakąś wnękę przy na śmietnik, gdyby nie to ze jest on przechylony w kierunku domu, w dodatku grunt to III kategoria szkód górniczych. Nadmienię tylko, że dokładnie po przeciwnej stronie u sąsiada jest nowiutki duży docelowy słup energetyczny. Gdzie w tej sprawie pisać do gminy ( która to prawdopodobnie robiła oświetlenie ? ) , energetyki ? W ogóle jak wygląda rozebranie takiego słupa ?

Lharhard
13-09-2006, 15:46
podciagam

magda.b
13-09-2006, 16:58
Słup MUSZĄ usunąć Ci, którzy go postawili, lub inwestor, na ktorego rzecz budowali. Musisz uderzyć do Inwestora budowy. Bedzie najszybciej. Łatwo nie bedzie, ale trzymam kciuki;-)

pozdr,
MB