PDA

Zobacz pełną wersję : Stan surowy?



bud_dom
14-09-2006, 08:07
witam wszystkich
Niestety Inwestor w ostatnich dniach wycofał sie z współpracy,mieliśmy wykonac u niego stan surowy dużego domu..(nie dostał kredytu)a ja nie podpisałem z nim umowy.Tak wiec zostałem na lodzie z ekipą ponieważ odmawiałem wykonastwa innych prac z myslą ze za kilka dni zaczynamy dużą budowe.
Chciałem za posrednictwem tego forum zareklamowac swoje usługi
stany surowe,wszelkie prace murarskie oprócz posadzek,wykończenia wnetrz.Może jest ktoś na forum kto nie znalazł jeszcze ekipy do budowy.
Możliwość wyjazdu.
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do współpracy

rogbog
14-09-2006, 21:06
:D Witam , jestem na etapie zbierania ofert firm budowlanych do budowy stanu surowego otwartego - Nysa woj .Opolskie.
Mysłałam o wiosnie 2007 ale jeśli firma jest gotowa podjać się budowy
od zaraz, mozemy zaczynać od zaraz.
Prześlę podstawowe rzuty do wyceny-robocizny. mareriały we własnym zakresie.Proszę o podanie podanie e-maila
Pozdrawiam Bo : :P

rogbog
14-09-2006, 21:20
:oops: Oczywiscie e-mail jest podany więc wysłałam juz podstawowe dane :oops:
Bo

rogbog
15-09-2006, 20:21
:evil: Oj nieładnie.Jeżeli ogłaszasz się na forum i jest na to odzew, a w między czasie zaszły zmiany tzn.oferta jest juz nieaktualna to wypadałoby odpisać-też na forum. :-?
Bo

bud_dom
05-10-2006, 18:28
Odesłałem maila
Pozdrawiam serdecznie
Nadal aktualne

bud_dom
16-10-2006, 06:54
[quote="bud_dom"]Odesłałem maila
Pozdrawiam serdecznie
Nadal aktualne]

rogbog
16-10-2006, 09:20
:D Witam.Niestety nie otrzymałam ani jednego maila.(może wysłane na zły adres).Szkoda, bo znalazłam innego wykonawcę,ale niestety z mniejszym zakresem prac do końca roku-tylko stan zerowy.Za kilka dni zaczynam.Trochę czasu uciekło.
Pozdrawiam Bo

bud_dom
18-10-2006, 16:21
:D Witam.Niestety nie otrzymałam ani jednego maila.(może wysłane na zły adres).Szkoda, bo znalazłam innego wykonawcę,ale niestety z mniejszym zakresem prac do końca roku-tylko stan zerowy.Za kilka dni zaczynam.Trochę czasu uciekło.
Pozdrawiam Bo
Naprawde przepraszam jesli czekał Pan za odpowiedzią (która wysłałem...)
i nie doszła.Polecam sie na przyszłosc i pozdrawiam serdecznie

bud_dom
26-10-2006, 18:15
:D Witam.Niestety nie otrzymałam ani jednego maila.(może wysłane na zły adres).Szkoda, bo znalazłam innego wykonawcę,ale niestety z mniejszym zakresem prac do końca roku-tylko stan zerowy.Za kilka dni zaczynam.Trochę czasu uciekło.
Pozdrawiam Bo
Naprawde przepraszam jesli czekał Pan za odpowiedzią (która wysłałem...)
i nie doszła.Polecam sie na przyszłosc i pozdrawiam serdecznie

ania i grześ
10-11-2006, 19:09
witam! szukamy wykonawcę stanu zerowego na sierpień 2007. czy mogłabym prosić o ofertę? z góry dziękuje
mój adres to [email protected]

bud_dom
11-11-2006, 07:06
Witam odpowiedziałem na priv.
Pozdrawiam serdecznie