PDA

Zobacz pełną wersję : zintegrowany system ogrzewania



mars2601
19-09-2006, 13:25
czy ktoś ma doświadczenia w użytkowaniu zintegrowanego systemu ogrzewania - mam na myśli solar - turbokominek oraz tradycyjny piec

AldonkaS
19-09-2006, 13:29
widzę, że ktoś nie wie co zrobić z kasą :):):). Fajny bajer.

tuzin
21-09-2006, 17:16
Witam.

Jeżeli ma Pan na to fundusze to jak najbardziej polecam.


Pozdrawiam

Faraon1
21-09-2006, 18:38
czy ktoś ma doświadczenia w użytkowaniu zintegrowanego systemu ogrzewania - mam na myśli solar - turbokominek oraz tradycyjny piec

Kup muratora w przyszłym miesiącu będzie opisana moja kotłownia tylko zamiast pieca tradycyjnego mam gazowy.
Fajny tekst i schemat

Faraon1
21-09-2006, 18:40
czy ktoś ma doświadczenia w użytkowaniu zintegrowanego systemu ogrzewania - mam na myśli solar - turbokominek oraz tradycyjny piec

Kup muratora w przyszłym miesiącu będzie opisana moja kotłownia tylko zamiast pieca tradycyjnego mam gazowy.
Fajny tekst i schemat
A zapomniałem wbrew opinią nie jest to duży koszt myślę że warto zainwestować

mariobros35
21-09-2006, 21:11
jak najbardziej słuszna decyzja właśnie wykonuję podobny system oparty na solarach hewalexa kominku byrski,zbiorniku buforowym kombinowanym z zbiornikiem na wodę urzydkową i piecu gazowym C&M :D

Waldemar Kiejziewicz
21-09-2006, 23:30
Mariobros35 skusiłem się na kominek Byrskiego między innymi dzięki twojej reklamie. Czy było to dobre posunięcie to się okaże. Szukam natomiast niedrogiego bufora do tego kominka - w granicach 750 litrów, bez żadnych wężownic. Ma być prosty i tani. Te sprzedawane przez niektóre firmy to mają ceny jakby z księżyca. Może wiesz gdzie coś takiego kupię?

1950
22-09-2006, 15:32
Mariobros35 skusiłem się na kominek Byrskiego między innymi dzięki twojej reklamie. Czy było to dobre posunięcie to się okaże. Szukam natomiast niedrogiego bufora do tego kominka - w granicach 750 litrów, bez żadnych wężownic. Ma być prosty i tani. Te sprzedawane przez niektóre firmy to mają ceny jakby z księżyca. Może wiesz gdzie coś takiego kupię?
a może trochę dokładniej, ile króćców?

Waldemar Kiejziewicz
22-09-2006, 19:51
a może trochę dokładniej, ile króćców?

Chyba nie za bardzo rozumiem..... (nie jestem hydraulikiem). Według mnie to dwa - zasilanie i powrót....? Czy dobrze myślę?

mariobros35
24-09-2006, 14:57
a może trochę dokładniej, ile króćców?

Chyba nie za bardzo rozumiem..... (nie jestem hydraulikiem). Według mnie to dwa - zasilanie i powrót....? Czy dobrze myślę?
Witam w ofercie elektrometu znajdziesz zbiornik buforowy 800 l za 3600 zł brutto a z otuliną 3800 zł brutto co do krócców to posiada on 4 krócce + 2 na czujki