PDA

Zobacz pełną wersję : KOCHANI EKSPERCI "OKNIARZE" Poradzcie kobiecie!!!!



Lidkeczka
21-09-2006, 01:09
Poruszam ten wątek ponownie w tak krótkim czasie , dlatego że praktycznie tego czasu już nie mam!!!
Kochani eksperci od okienek , doradzcie słabej kobiecie, jakie okna wy byście na moim miejscu wybrali .
Wacham sie pomiędzy oknami na profilu koemmerling 5 kom kolor obustronny ( firma oknar Kępno ) , a gaelanem 6 kom ( firma ekookna racibórz) .Dodam , że ceny są bardzo do siebie zbliżone.
NIE ODMAWIAJCIE CZŁOWIEKOWI( niezdecydowanemu) W POTRZEBIE!!!

Pozdrawiam Lidkeczka [/b]

kaltam
21-09-2006, 07:17
Te wszystkie bajery (5 czy 6 komór nie ma znaczenia) to przerost formy nad treścią. Sprawdź referencje i jeżeli są dobre dla obu firm to zostaje Ci rzut monetą.

tomeczek
21-09-2006, 10:53
Lidkeczka napisz skąd jesteś może najdziemy dla ciebie inną alternatywę, bo kierując się rodajem profila to wybrałbym koemerlinga, jesli hodzi o producenta to firmy przeciętne takie same jak każda inna

Lidkeczka
21-09-2006, 12:40
Witam ponownie !
Mieszkam w miejscowości Słubice na samej granicy z Niemcami , województwo lubuskie.
Nie ma tu zbyt dużego wyboru , jeśli chodzi o okna .

Lidkeczka
21-09-2006, 13:03
Lidkeczka napisz skąd jesteś może najdziemy dla ciebie inną alternatywę, bo kierując się rodajem profila to wybrałbym koemerlinga, jesli hodzi o producenta to firmy przeciętne takie same jak każda inna


Witam ponownie !
Mieszkam w Słubicach na granicy polsko-niemiekiej województwo lubuskie.
Nie mam tu zbyt dużego wyboru jeśli chodzi o okna.
Pozdrawiam.

tomeczek
21-09-2006, 14:58
W twojej okolicy jest parę punktów firmy MS ze słupska i DRUTEX z Bytowa, zajrzyj do tych firm i porównaj ich oferty. Przyjżyj się doładniej ofercie MS ceny może nie będą najniższe ale firma znana i solidna - słysząc z opini innych klientów. Aktualnie jest cięzki okres na kupno stolarki - długie terminy realizacji, choć wiem że DRUTEX załatwia sprawę w 2-3 tygodnie. I jedna i druga firma ma w swojej ofercie profile 5 komorowe.

Lidkeczka
21-09-2006, 15:20
W twojej okolicy jest parę punktów firmy MS ze słupska i DRUTEX z Bytowa, zajrzyj do tych firm i porównaj ich oferty. Przyjżyj się doładniej ofercie MS ceny może nie będą najniższe ale firma znana i solidna - słysząc z opini innych klientów. Aktualnie jest cięzki okres na kupno stolarki - długie terminy realizacji, choć wiem że DRUTEX załatwia sprawę w 2-3 tygodnie. I jedna i druga firma ma w swojej ofercie profile 5 komorowe.

Dziękuję !
Wycenę w MS również robiłam , ale zawołali o 7.000 zł więcej i to w tej najtańszej opcji ( również na 5 kom. profilu).
A o firmie Drutex nie słyszałam , ale jeszcze poszukam.
Dziękuję i poizdrawiam.

Lidkeczka
21-09-2006, 19:23
P O D T R Z Y M U J Ę T E M A T !!!
Poruszam ten wątek ponownie w tak krótkim czasie , dlatego że praktycznie tego czasu już nie mam!!!
Kochani eksperci od okienek , doradzcie słabej kobiecie, jakie okna wy byście na moim miejscu wybrali .
Wacham sie pomiędzy oknami na profilu koemmerling 5 kom kolor obustronny ( firma oknar Kępno ) , a gaelanem 6 kom ( firma ekookna racibórz) .Dodam , że ceny są bardzo do siebie zbliżone.
NIE ODMAWIAJCIE CZŁOWIEKOWI( niezdecydowanemu) W POTRZEBIE!!!

Pozdrawiam Lidkeczka [/b]