PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam ekipy Małopolska



yaro
21-09-2006, 12:58
Witam

Poszukuje ekipy do stanu surowego i dachu.

Startuje na wiosne (ewentualnie w tym roku fundamenty)

Bede budował w Marszowicach koło Gdowa

yaro
22-09-2006, 14:46
i co????

Nikt mi nie pomoże?????

yaro
26-09-2006, 09:32
:o

yaro
26-10-2006, 19:04
no to siup up :D

djmarekl
05-11-2006, 19:39
INż ELEKTRYK - INSTALACJE ELEKTRYCZNE - MONTAż I WYKONAWSTWO - DOKUMENTACJA I FOTOGRAFIE INSTALACJI PO WYKONANIU- CAłY KRAJ- 513-576-219

yaro
05-11-2006, 21:06
Witam

Poszukuje ekipy do stanu surowego i dachu.

Startuje na wiosne (ewentualnie w tym roku fundamenty)

Bede budował w Marszowicach koło Gdowa

No to mamy zime,papierów brak i z fundamentów tez nici

Tak wiec napewno wiosna

Ktoś chetny???????

Aha podaje namiary

Małopolska,powiat wielicki,gmina Gdów, Marszowice zara na poczatku!!! :D po lewo widac z drogi

Pozdrawiam

yaro
05-11-2006, 21:11
Witam

Poszukuje ekipy do stanu surowego i dachu.

Startuje na wiosne (ewentualnie w tym roku fundamenty)

Bede budował w Marszowicach koło Gdowa

No to mamy zime,papierów brak i z fundamentów tez nici

Tak wiec napewno wiosna

Ktoś chetny???????

Aha podaje namiary

Małopolska,powiat wielicki,gmina Gdów, Marszowice zara na poczatku!!! :D po lewo widac z drogi - znaczy sie łake widac :lol:

Pozdrawiam

mariomm
06-11-2006, 09:35
ekipa budowlana z krynicy-zdroju stany surowe z dachem. szybko,solidnie .posiadamy referencje i zdiecia z wykonanych prac. tel515-322-302 wolny termin marzec lub kwiecien 2007. :lol:

yaro
08-01-2007, 13:30
Wiosna sie zbliza

Moze ktos chetny do budowy mojego domku marzec - kwiecien

Notoco
12-01-2007, 10:30
PM do ciebie - podeslalem ci ekipe ktora u mnie robi ten sam etap.
Moze sie dogadasz :)

Notoco
30-03-2007, 12:40
Tym razem ja szukam ....

Ma ktos moze namiary na naprawde fachowa firme lub specjaliste od ogrzewania (alternatywnego, PC, solary itp) - calosc instalacji.
Jestem odrobine rozczarowny osobami i firmami, ktore mi do tej pory "doradzaly", lub z ktorymi sie kontaktowalem.
Albo byly malo profesjonalne albo "olewacko" podchodzily do sprawy.

Dobry fachowiec, ktory by mi doradzil, przeliczyl, skonponowal i wykonal wszystko co mam na mysli byl by mile widziany.
Z gory dzieki (pewnie postne to samo pytanie w kilku podgrupach)

krakus73
15-04-2007, 09:50
yaro i jak masz juz kogos?? Bo ja w Twoim poblizu zamierzam sie budowac wiec moze bym skorzystal z Twoich rad :-) Ja bede budowal w Niegowici.

yaro
15-04-2007, 15:06
yaro i jak masz juz kogos?? Bo ja w Twoim poblizu zamierzam sie budowac wiec moze bym skorzystal z Twoich rad :-) Ja bede budowal w Niegowici.

Witam przyszłego sąsiada.

Narazie dostałem pozwolenie na budowe i tyle.
Ekipy nie szukam bo w tym roku chyba tylko zjazd i fudament ze szwagrami zaleje i bedzie.

poczekam az ceny znormalnieją bo przy takich cenach nie wydole finansowo,

Pozdrawiam

krakus73
15-04-2007, 19:48
No wlasnie mnie tez przerazaja to co sie dzieje z cenami...
My chcielibysmy w tym roku tez zrobic fundament - zobaczymy co z tego wyjdzie.
Prawde powiedziawszy to nie licze juz na obnizke cen, niestety...troche pluje sobie w brode ze tak dlugo czekalem z ta decyzja bo eraz moze nie mialbym jeszcze domu ale troche wiecej kasy w kieszeni...
Ale trzeba byc dobrej mysli.

yaro
16-04-2007, 07:28
yaro i jak masz juz kogos?? Bo ja w Twoim poblizu zamierzam sie budowac wiec moze bym skorzystal z Twoich rad :-) Ja bede budowal w Niegowici.

Witam przyszłego sąsiada.

Narazie dostałem pozwolenie na budowe i tyle.
Ekipy nie szukam bo w tym roku chyba tylko zjazd i fudament ze szwagrami zaleje i bedzie.

poczekam az ceny znormalnieją bo przy takich cenach nie wydole finansowo,

Pozdrawiam

Witam

Może zle sie wyraziłem, na spadek cen to ja tez nie licze ale moze cos znormalnieje tz

bez szału, zapisów, załatwiania - tak poprostu ide na skład i kupuje to co potrzeba a nie jakies zapisy,kolejki moze za miesiac bedzie albo trzeba dopłacic bo fabryka podniosła ceny

Mi sie nie pali mam gdzie mieszkac

Pozdrawiam

krakus73
16-04-2007, 07:41
No fakt, nie jest to normalne ze dzis "kupujesz" i nawet nie wiadomo za ile odbierzesz maerialy :)
W ten sposob ciezko cos zaplanowac. Miejmy nadzieje ze szybko sie to ustabilizuje.