PDA

Zobacz pełną wersję : Unibud - czy ktos sie orientuje co to za firma



aLien01
22-09-2006, 10:40
Witam
www.unibud.com.pl. W jakiej oni technologo buduja, czy ktos z nimi budowal, jak sie sprawuja ich domu w naszych warunkach klimatycznych.

22-09-2006, 11:54
Hello,

domy drewniane, technologia od zachodnich sąsiadów, wysoki standard (przynajmniej był), wysokie ceny...

tak było kiedyś. a teraz? może ktoś skoryguje?

pozdrawiam,

Sp5es
22-09-2006, 17:52
Prawidłowa ocena.
Firma poważna,giełdowa. Zainwestowała w technologię.
Widziałem ich zakład - numerycznie sterowane maszyny, jako jedni z nielicznych pracują na certyfikowanym drewnie.
Mają gigantyczny eksport do Niemiec, - dlatego nie mogą sobie pozwolić na fuchę.
Ceny gigant, do się konkuruje z niemieckim, bogatym odbiorcą.

irreality
23-09-2006, 09:19
Taki gigant straszny cenowy to chyba nie. Pod koniec zeszłego roku wysłałem mailem zapytanie o orientacyjną cenę domu wg. jednego z ich projektów dostępnych na stronie w wersji "pod klucz". Wyszło jakieś 2300 zł/m2 pow. użytkowej. Jednak niestety ani nie napisali czy to kwota netto czy z VAT (zakładam, że brutto), ani żadnych szczegółowych informacji co do standardu wykończenia nie przedstawili. Teraz mają promocję na stronie WWW i wychodzi 2600 zł/m2 więc chyba zdrożeli.

Wojciech Nitka
23-09-2006, 19:35
Prawidłowa ocena.
Firma poważna,giełdowa. Zainwestowała w technologię.
Widziałem ich zakład - numerycznie sterowane maszyny, jako jedni z nielicznych pracują na certyfikowanym drewnie.
Mają gigantyczny eksport do Niemiec, - dlatego nie mogą sobie pozwolić na fuchę.
Ceny gigant, do się konkuruje z niemieckim, bogatym odbiorcą.

Tylko co innego budują na Zachód, a co innego na rynku polskim. I to jest problem.

Poczytaj chociażby - http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=10241&highlight=unibud

Więcej informacji znajdziesz wrzucjąc do "Szukaj" - 'Unibud" - znajdziesz wypowiedzi - "za" i "przeciw". Wówczas zadecyduj sam.