PDA

Zobacz pełną wersję : Grzejniki Regulus - warto ?



slawek345
22-09-2006, 14:29
Witam, muszę wymienić grzejniki, instalacja miedziana, poprzednie grzejniki stalowe sa niestety dziurawe jak sito. Chcę teraz kupić takie grzejniki które wytrzymają dość długo - zainteresowała mnie oferta grzejników Regulus i chciałbym się dowiedzieć co o nich sądzicie, zwłaszcza osób które takich używają (jeśli tacy są), oprócz użytkownika boguslaw z forum (z pewnych kontrowersyjnych względów) .

JackD
22-09-2006, 14:32
Witam, muszę wymienić grzejniki, instalacja miedziana, poprzednie grzejniki stalowe sa niestety dziurawe jak sito. Chcę teraz kupić takie grzejniki które wytrzymają dość długo - zainteresowała mnie oferta grzejników Regulus i chciałbym się dowiedzieć co o nich sądzicie, zwłaszcza osób które takich używają (jeśli tacy są), oprócz użytkownika boguslaw z forum (z pewnych kontrowersyjnych względów) .
poszukaj we wcześniejszych postach, było tutaj sporo o regulusach... a powiem nawet bardzo gorąco....
pozdrawiam
http://forum.muratordom.pl/search.php

Majka
22-09-2006, 14:32
no tak, te grzejniki reklamował na forum Bogusław :roll:

JackD
22-09-2006, 14:33
no tak, te grzejniki reklamował na forum Bogusław :roll:
Majka dokładnie.... z ust mnie wyjęłas.... heheh

slawek345
22-09-2006, 15:09
Witam, muszę wymienić grzejniki, instalacja miedziana, poprzednie grzejniki stalowe sa niestety dziurawe jak sito. Chcę teraz kupić takie grzejniki które wytrzymają dość długo - zainteresowała mnie oferta grzejników Regulus i chciałbym się dowiedzieć co o nich sądzicie, zwłaszcza osób które takich używają (jeśli tacy są), oprócz użytkownika boguslaw z forum (z pewnych kontrowersyjnych względów) .
poszukaj we wcześniejszych postach, było tutaj sporo o regulusach... a powiem nawet bardzo gorąco....
pozdrawiam


Tak, szukałem ale nikt jednoznacznie nic o nich nie powiedział. tym bardziej że ich używa, oprócz Bogusława, który pisał o nich w chyba każdym temacie,dlatego proszę o jednoznaczną wypowiedź - czy są godne zaufania, czy może dać sobie z nimi spokój ?

sSiwy12
22-09-2006, 15:25
Zastanów sie czy warto wpinać nowoczesne (ponoć) grzejniki w starą instalację, obliczoną (jeśli ktoś liczył) na "stare" modele. Moim zdaniem aby te cudowne dobrze spelniły zadanie, musi być odpowiednio zaprojektowana instalacja. Tam bardziej, że w tym przypadku, raczej chodzi o cały system a nie o grzejnik. Koszt ich jest zdecydowanie droższy od tradycyjnych, a okazać sie może, że z przyczyn technicznych (stara instalacja) ich zalety sa w tym przypadku wadą.
Moim zdaniem może to być kosztowny eksperyment.