PDA

Zobacz pełną wersję : Architekt wnętrz



architekt wnętrz
23-09-2006, 17:40
Jestem architektem wnętrz - i zaprojektuje dla Ciebie kompleksowo wnętrze, doradzę w doborze materiałów, kolorystyki. Gwarantuję solidność.

Nemo74
23-09-2006, 22:34
Witam.
Mam możliwość otrzymania mieszkania, 89 m2, trzy pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, dwa balkony. Powierzchnia samych pokoi około 64 m2. Mieszkanie jest do generalnego remontu, łącznie z wymianą podłóg, zbijaniem tynków, instalacje itd., dosłownie wszystko. Pytanie moje brzmi. Do kogo się zwrócić, aby przed rozpoczęciem prac, wszystko zaplanować, zrobić kosztorys itd. (będę podpierał się przy remoncie kredytem i nie wiem o jaką kwotę wnioskować). Chciałbym z tych 3 pokoi zrobić 4 pokoje tzn. salon, sypialnia i dwa pokoje dla dzieci. Jest to stara poniemiecka kamienica, I piętro, dwa balkony. Ile taka usługa może kosztować i do kogo się zwrócić. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

architekt wnętrz
24-09-2006, 10:21
W pierwszej kolejności co zrobiłabym na Pana/Pani miejscu - to po dokonaniu wyboru ekipy remontowej - powiedzmy dwóch, może czterech - zleciłabym wykonanie oferty na przeprowdzenie remontu. Po otrzymaniu ofert cenowych bedzie Pan/Pani wiedział/a z jakim kosztami należy się liczyć.

Oczywiście Prosze pamiętaćo dokładnym sprecyzowaniu swoich potrzeb firmie remontowej.

Pozdrawiam

Luc Skywalker
25-09-2006, 23:17
Architekt wnetrz

Podaj , prosze , jakies przykladowe ceny za Twoje uslugi .

kris19
26-09-2006, 14:18
Poproszę o przykłady cen. Może jakieś foto z realizacji.
Pozdrawiam

Luc Skywalker
26-09-2006, 22:25
Dokladnie . Ceny + portfolio . Wybacz , ale na Forum pojawia sie cyklicznie "osobowosc" podajaca sie za projektanta .

architekt wnętrz
27-09-2006, 19:31
Aż czuję się z lekka zakłopotana bo prosi mnie Pan o wybaczenie.
Ale teraz trochę poważniej.

Jesli chciałby Pan otrzymać więcej inforamcji, bardzo prosze podać konkretne zapytanie. Nie jestem przyzwyczajona do bycia "punktem informacyjnym". Na codzień rozwiązuje konkretne problemy projektowe i tym się zajmuję.
Cena zawsze zalezy od zakresu zlecenia. Nie podam Panu ceny za 1 m2 bo nie byłabym z Panem uczciwa.

Luc Skywalker
27-09-2006, 22:29
Jak chcesz . Ale jako dorosla osoba , zdajesz sobie sprawe , ze jak jest towar ( usluga ) to i cena byc musi . Inaczej sie nie da . Prosilem o probki prac , czyli po naszemu portfolio z podaniem przykladowych cen . Jezeli tego nie chcesz ujawnic , to co usilujesz nam sprzedac ?

kris19
28-09-2006, 15:56
Mam zamiar zrealizować projekt Agnieszka z pracowni MGProjekt, wersja pomniejszona. Potrzebuję porady w sprawie zagospodarowania i rozkładu poddasza, szczególnie łazienek, moze jakieś zmiany na parterze.
Porady co do wyglądu kuchni oraz salonu wraz z wizualizacją ze szczególnym uwzglęnieniem polaczenia (otwartej kuchni z salonem).
No i oczywiście inne zmiany ktore może dostrzec wprawione oko.
Pozdrawiam :D :D

http://www.mgprojekt.com.pl/domki/agnieszka/agnieszka.html
http://www.mgprojekt.com.pl/domki/agnieszka/wersje/agnieszkap3.pdf

oktogon
05-10-2006, 18:11
Hmmm, popieram wypowiedź Pani architekt wnętrz, z racji ze sam projektuję zarówno architekturę jak i wnętrza. Ceny usług w projektowaniu n.p. wnętrz nie można określic szablonowo, jak np. kg mąki czy cukru. Jest to usługa , której zakres wynika z konkretnego miejsc i konkretnej lokalizacji. Inaczej wygląda sprawa projektu nowego mieszkania a inaczej przebudowa budynku z lat 50 . Nawet przyjmując dokładnie taki sam zakres prac projektowych. Dlatego najprościej dowiedzieć się czegoś na temat cen podsuwając intersujące nas wnętrze. Naprawde nie bojcie się, sporządzenie oferty czy odpowiedx na precyzyjne zadane pytanie nic nie kosztuje :) Prosze sobie wyobrazić czy zadowalałaby Pana odpowiedź: Projekt wnętrzkosztuje od 50 - 200 pln /m2 ? Sądzę ze raczej nie.

pozdrawiam
arch. Piotr Kuborek
www.oktogon.pl

Zygul
08-01-2007, 12:37
Jestem architektem wnętrz - i zaprojektuje dla Ciebie kompleksowo wnętrze, doradzę w doborze materiałów, kolorystyki. Gwarantuję solidność.

Witam, Szukam architekta wnętrz w Warszawie. Proszę o kontakt email: [email protected], jakieś namiary na ew. pracownię? Jakiekolwiek informacje o realizacjach? Strona www z fotografiami? Portfolio?

Nefer
08-01-2007, 14:48
W pierwszej kolejności co zrobiłabym na Pana/Pani miejscu - to po dokonaniu wyboru ekipy remontowej - powiedzmy dwóch, może czterech - zleciłabym wykonanie oferty na przeprowdzenie remontu. Po otrzymaniu ofert cenowych bedzie Pan/Pani wiedział/a z jakim kosztami należy się liczyć.

Oczywiście Prosze pamiętaćo dokładnym sprecyzowaniu swoich potrzeb firmie remontowej.

Pozdrawiam

A to nie jest tak, że to architekt wnętrz "krystalizuje" te potrzeby z Klintem ?
Wydaje mi się, że proces "krystalizowania" oczekiwań to bardzo poważny punkt współpracy z architektem ...
Przecież człowiek "coś" poda ekipie i dostanie "jakieś" ceny.
A potem architekt wnętrz wpadnie na kilka fajnych pomysłów i wszystkie te wyceny można sobi ew butki włożyć....
Ale ja w innej branży robię to mogę nie wiedzieć....