PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zaprojektować wnętrze??



cichy_666
24-09-2006, 11:09
Witam serdecznie, stałem się niedawno posiadaczem starego domku z 1935 roku. Wymieniłem okna, drzwi wejściowe, ociepliłem i pokryłem dach. I pojawił się problem. Nie mam kompletnie pomysłu jak wykończyć go w środku? Dzięki za wszelkie sugestie. Pozdrawiam :(
http://images2.fotosik.pl/175/acf04cbbe665d649med.jpg

firstlady
24-09-2006, 17:40
Na początek proponuje pójście do Empiku albo Kolportera i przejrzenie wszystkich dostępnych gazet o urządzaniu wnętrz- w ten sposób zobaczysz jakie trendy panują w tej dziedzinie oraz pomorze ci to określic twój indywidualny gust: czy wolisz klasykę czy styl nowoczesny czy może łączenie starego z nowym...Kup tgę gazetę , w której znajdziesz najwięcej inspiracji. Gazety zwykle podają odniesienie do sklepów , zktórych były wzięte meble i dodatki do urządzenia wnętrza, podpowiadają jakie dobrac kolory ścian, terakoteczy podłogi..Idz za ciosem i sprawdz inetresujące cię strony w internecie. no a potem pozostaje kupno i urządzanie. Powodzenia

juka11
25-09-2006, 08:04
Ja zrobiłam właśnie tak jak radzi Firstlady - to chyba najlepszy sposób. Trudno doradzić Ci cokolwiek nie wiedząc nawet jaki styl preferujesz.

Luc Skywalker
26-09-2006, 00:13
Moze rozejrzyj sie za architektem wnetrz .

Twiggy76
27-09-2006, 13:10
Na początek myślę, że trzeba określić styl w jakim dobrze się czujemy - więc te gazety na pewno się przydadzą. Ale zaaranżowanie wnętrza i to domu z 1935 roku to nie przelewki. Pytanie: czy chcemy mieć dom-wnętrze w tym samym stylu?
Najbezpieczniej jest zatrudnic profesjonalistę by nakreślił ogólny plan wnętrza. Kosztuje to od 30 zł za m2. Także życzę powodzenia :lol: .

Marek G
19-10-2006, 19:49
Najlepszym sposobem jest zrobienie wizualizacji całego domu .Jeżeli byłbyś zainteresowany wizkami to ja mogę zrobić.Na mojej stronie możesz zobaczyć wizualizacje jakie robiłem. www.marekg.com .pozdrawiam

Nefer
19-10-2006, 20:32
Znajdź architekta wnętrz - nie jest fajnie popsuć taki ładny dom :):)