PDA

Zobacz pełną wersję : dom Honzki



Mariusz64
24-09-2006, 17:48
serdecznie witam ! jestem nowym urzytkownikiem . przez przypadek szukając informacji o piecu IMMERGAS HERKULES trafiłem na to forum , jestem w etapie budowy domu o powierzchni 160m2 jest on znacznie mniejszy niż dom Honzki . Mój dom jest także według własnego projektu . Patrząc na wspaniałe wykończenie wewnątrz budynku zauważyłem że mamy bardzo podobne gusty w odniesieniu do kolorystyki oraz aranżacji wnętrz . Obecnie mam stan zerowy , pozwolenie na budowe uzyskalem 7 września br. jeżeli jest to możliwe pragne wymienić sie doświadczeniami na tym forum dyskusyjnym . Oecnie interesuje mnie czy podłączenie instalacji do pieca IMMERGAS jest rozbite na dwa osobne obwody czy trzy obwody CO.

serdecznie pozdrawiam !

e.kala
24-09-2006, 20:17
Jak chcesz uzyskać odpowiedź na to pytanie kliknij na stronę główną i wejdź w Wymianę doświadczeń i tam pytaj. Wcześniej możesz nacisnąć szukaj, wpisać co cię interesuje i może o tym już było na Forum.

Dużo też można sie dowiedzieć wchodząc w Grupy Budujące i znajdując grupę ze swojego regionu. W grupie raźniej sie buduje.