PDA

Zobacz pełną wersję : Brzydki blaszak



AxLe
24-09-2006, 19:25
Chociaż nowy i jeszcze błyszczący jest wątpliwą ozdobą. Najpierw służył jako podręczny magazyn i stał na końcu działki,ale wymyśliłem że byłoby z niego dobre pomieszczenie na eko-groszek i przestawiłem go bliżej domu przy kotłowni. Strasznie rzuca się teraz w oczy i wszyscy twierdzą że wygląda to fatalnie. Czy znacie jakiś sposób, żeby go skutecznie zamaskować?

piejar
24-09-2006, 19:43
Wypiernicz tego blaszaka. Doma masz ładny i dachówkę też :D . Dobuduj "jakiś" składzik albo bunkier, może coś za garażem z dostępem z kotłowni (nie wiem gdzie ją masz). U mnie chałupa podpiwniczona + 2 garaże więc blaszak pójdzie won; mam już 2 kupców 8)

dominikams
24-09-2006, 20:12
Ewentualnie dookoła możesz dac jakies sztachetki - takie ażurowe rusztowanie pod rośliny pnące i zakryć jakims bluszczem zimozielonym. Ale ja bym wypierniczyła, predzej czy później

jaro'71
24-09-2006, 20:21
Od trzech dni szukam blaszaka, chętnie bym go odkupił choćby i dziś, i pozbawił Cię tego ozdobnika, ale to Łódź. Jak dla mnie niestety :)

e.kala
24-09-2006, 21:20
A może obudowac go deskami, z pozostałych łat zrobić więźbę i ułożyć na niej pozostałe dachówki. Potem pomalować pieknie drewno. Pozostają jeszcze metalowe drzwi, nie mam już pomysłu, ale tez na pewno coś można wymyśleć :wink: :lol: .