PDA

Zobacz pełną wersję : drzwi wejsciowe - stalowe, sklejka czy drewno



Maggi
26-09-2006, 08:18
Z jakiego materialu polecacie drzwii wejsciowe?

no i z jakiej firmy.

dorPOZ
26-09-2006, 10:09
Hej!
Mam ten sam problem szukam i szukam i nie mogę podjąć decycji. Mój problem polega natym że muszę mieć drzwi z dostawką boczą inaczej naświetlem bocznym. Gdybym miała standardowe 90' wybrałabym gerdę lub drzwi drewniane wzmacniane blachą. Proponuję Ci CAL-a lub Stolbud Włoszczowa. W przypadku jednoskrzydłowych cena jest do zniesienia i są ładnie wykonane. Mnie podobają się dzrzwi firmy K&P mają fajne wzory iprzystępne ceny ale słyszałam że mają znaczną reklamacyjność i mam teraz dylemat a decyzję muszę podjąć na wczoraj. Może ktoś coś doradzi w tek kwestii :cry:
Pozdro!!!

Rom
26-09-2006, 10:25
Ja zamontowałem stalowe z firmy KTM
http://www.kmt.com.pl

ubek
26-09-2006, 11:01
My mamy Porta - bezprzylgowe. Drewniany stelaż, na zewnątrz blacha pokryta PCV. W całości nawet ładne. Futryna metalowa. Za taką kasę jestem zadowolony.

Rom
26-09-2006, 11:09
My mamy Porta - bezprzylgowe. Drewniany stelaż, na zewnątrz blacha pokryta PCV. W całości nawet ładne. Futryna metalowa. Za taką kasę jestem zadowolony.

Co znaczy "bezprzylgowe"???

lackyluk
26-09-2006, 11:26
Ja otwieram stalowego ORIONA z Pol-Skone.

ubek
26-09-2006, 11:45
My mamy Porta - bezprzylgowe. Drewniany stelaż, na zewnątrz blacha pokryta PCV. W całości nawet ładne. Futryna metalowa. Za taką kasę jestem zadowolony.

Co znaczy "bezprzylgowe"???
Jak byś popatrzył na przektój poprzeczny takich drzwi, to zobaczysz prostokąt. W drzwiach przylgowych to będa takie jakby dwa prostokaty
po prostu mamy te: http://www.porta.com.pl/pl/products/20.html - wybierz Gdańsk brązowe

Rom
26-09-2006, 11:49
My mamy Porta - bezprzylgowe. Drewniany stelaż, na zewnątrz blacha pokryta PCV. W całości nawet ładne. Futryna metalowa. Za taką kasę jestem zadowolony.

Co znaczy "bezprzylgowe"???
Jak byś popatrzył na przektój poprzeczny takich drzwi, to zobaczysz prostokąt. W drzwiach przylgowych to będa takie jakby dwa prostokaty

bezprzylgowe;
_____
|
|______
z przylgą;

________
|_
|_______


aAAAAAAAA to teraz rozumiem. Dzieęki
Cholera nawet nie wiem jakie kupiłem :D- Z przylgą czy bezprzylgowe??
Muszę to sprawdzić

ubek
26-09-2006, 11:55
My mamy Porta - bezprzylgowe. Drewniany stelaż, na zewnątrz blacha pokryta PCV. W całości nawet ładne. Futryna metalowa. Za taką kasę jestem zadowolony.

Co znaczy "bezprzylgowe"???
Jak byś popatrzył na przektój poprzeczny takich drzwi, to zobaczysz prostokąt. W drzwiach przylgowych to będa takie jakby dwa prostokaty

bezprzylgowe;
_____
|
|______
z przylgą;

________
|_
|_______


aAAAAAAAA to teraz rozumiem. Dzieęki
Cholera nawet nie wiem jakie kupiłem :D- Z przylgą czy bezprzylgowe??
Muszę to sprawdzić
Qrcze, uprzedziłeś mnie, nie wyszły te rysunki. W edytowanym poście dałem linka do swoich

Rom
26-09-2006, 12:24
My mamy Porta - bezprzylgowe. Drewniany stelaż, na zewnątrz blacha pokryta PCV. W całości nawet ładne. Futryna metalowa. Za taką kasę jestem zadowolony.

Co znaczy "bezprzylgowe"???
Jak byś popatrzył na przektój poprzeczny takich drzwi, to zobaczysz prostokąt. W drzwiach przylgowych to będa takie jakby dwa prostokaty

bezprzylgowe;
_____
|
|______
z przylgą;

________
|_
|_______


aAAAAAAAA to teraz rozumiem. Dzieęki
Cholera nawet nie wiem jakie kupiłem :D- Z przylgą czy bezprzylgowe??
Muszę to sprawdzić
Qrcze, uprzedziłeś mnie, nie wyszły te rysunki. W edytowanym poście dałem linka do swoich

Link nie działa :cry:

Szkrab
26-09-2006, 12:39
Jesli zależy Ci na trwałości, to polecam metalowe, obite blachą.
Mogą być obłożone drewnem lub płytą mdf.
Takie drzwi ma w swojej ofercie gerda.
Można jednak znaleźć podobne konstrukcje tutaj (oczywiście taniej):
http://www.dorn.pl/
http://www.zbigmet.pl

Pogooglaj trochę za producentami drzwi antywłamaniowych.
Oglądałem sporo drzwi. Najładniesze oczywiście są drewniane, jednak aby uzbroić je w podobny sposób, ich cena (już wysoka) podwaja się.

ubek
26-09-2006, 12:40
Już poprawiłem, strona troche sie ładuje

Rom
26-09-2006, 12:51
Już poprawiłem, strona troche sie ładuje

No teraz sie ładuje.
Moje z KTM wyglądaja identycznie tylko kolor złoty dąb.

ubek
26-09-2006, 13:28
Już poprawiłem, strona troche sie ładuje

No teraz sie ładuje.
Moje z KTM wyglądaja identycznie tylko kolor złoty dąb.
Uważam że są niezłe, ile dałeś za nie? Ja za swoje z rabatem około 1,3kPLN

Rom
26-09-2006, 13:35
Już poprawiłem, strona troche sie ładuje

No teraz sie ładuje.
Moje z KTM wyglądaja identycznie tylko kolor złoty dąb.
Uważam że są niezłe, ile dałeś za nie? Ja za swoje z rabatem około 1,3kPLN

Cos koło 1800 -całość z zamkami i ościeżnicą

Maggi
27-09-2006, 12:34
Porównywalam troche ceny roznych firm.

W sumie Gerda chyba wychodzi najdrozej. Do przelkniecia sa drzwii z Porty i Sokolki.

Co do materialu to dowiedzialm sie tylke ze w sumie jest to tylko kwestia wykonczenia.

Ale nadal nie wiemy na co sie zdecydowac :-?

Rom
27-09-2006, 13:02
Porównywalam troche ceny roznych firm.

W sumie Gerda chyba wychodzi najdrozej. Do przelkniecia sa drzwii z Porty i Sokolki.

Co do materialu to dowiedzialm sie tylke ze w sumie jest to tylko kwestia wykonczenia.

Ale nadal nie wiemy na co sie zdecydowac :-?

Napisz coś o tych cenach. Ile kosztuja drzwi poszczególnych firm?

Maggi
27-09-2006, 17:54
tak naprawde to ciezko podac konretna jedna cene bo wszystko zalezy od wykonczenia i wymiaru, ale postaram sie zrobic jakies zestawienie bo sam atez juz musze sie na cos zdecydowac.

Czas realizacji jest straszny 4-6-8 tygodni. MASAKRA :o

vanderbobo
27-09-2006, 19:15
ja mam takie, drewniane:

http://img182.imageshack.us/img182/4289/img4043st2.jpg

Kulin
27-09-2006, 19:26
Ubek czy twój domek znajduję się w Le..ej koło Żywca ?? Coś znajomo wygląda mi ta okolica. Może to już Li..wa ??
;)