PDA

Zobacz pełną wersję : Ile kosztuje ziemia na Mazurach???



Lukasz K.
09-04-2003, 17:49
Witam,

orientuje sie ktos, ile kosztuje ha ziemi III.klasy na Mazurach??? Lub wie gdzie moge sie tego dowiedziec?!?! NIE chodzi mi o ziemie budowlana...

Pozdrawiam
Lukasz

Olinka
10-04-2003, 11:32
agencja mienia rolnego dysponuje takimi info, lub urzędy gimny.
Jeśli mogę Ci coś sugerować to wybierz sobie rejon (Gminę lub wieś) i przedzwoń do Urzędu Gminy co tam mają i za ile. Czasem jest sprzedaż w drodze przetargu, ale nie jest to regułą.
w gminie wiedzą też kto chce sprzedać prywatnie.
ps
ładne tereny, ale niebezpiecznie dużo kradzieży
Chyba że chodzi o KRUS???

Lukasz K.
10-04-2003, 12:44
Witam,

dzieki za odpowiedz...

Mialem nadzieje, ze mozna to jakos dowiedziec sie przez internet, gdyz przebywam za granica. W sumie juz mam ziemie na Mazurach, lecz chce dokupic od prywatnie w poblizu istniejacej dzialki.

Poprostu chce wiedziec ile ha kosztuje srednio, abym mogl "zaspiewac" wlascicielowi jakas sume lub nie zaplacic za duzo...

Pozdrawiam
Lukasz

10-04-2003, 13:00
Jak przyjedziesz to najlepiej pożycz od kogoś starego poloneza, bo jak potencjalny sprzedający zobaczy Ciebie w VW lub innym mercu to się okazać może , że ziemia na księżycu jest tańsza. Niektórzy to przerabiali - takze w tym FORUM.
Auslander

Lukasz K.
10-04-2003, 13:29
:smile:)))

Niestety mi to nikt nie uwiezy, nawet jakbym pozyczyl i przyjechal zepsutym Maluchem |-D

Znaja mnie tam, tak po sasiedzku... :smile:

10-04-2003, 14:05
To podstaw kogoś, a później odkup od niego. Niestety Winetou - biznes ist biznes.