PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam architekta - 15 km od centrum Warszawy



maciuch
29-09-2006, 09:18
Witam

Poszukuję architekta. Realizowana inwestycja znajduje się w podwarszawskiej miejscowości (samochodem ok. 20-25 minut jazdy z centrum).

Do zrobienia kompletny projekt (koncepcja + inwentaryzacja + projekty wyburzeń + p. budowlany + p. wykonawczy + branże + zagospodarowanie działki) + nadzór autorski i być może pomoc w załatwianiu formalności.

Inwestycja: budynek 3-piętrowy, ma być podzielony na dwa mieszkania. Nie jest to bliźniak. Pół budynku już stoi (stan surowy, otwarty). Trzeba zaprojektować część do dobudowania i ewentualnie przebudować stojącą część. Genaralnie chodzi o dokończenie inwestycji rozpoczętej 10 lat temu, ale przy całkowitej zmianie koncepcji i wyglądu budynku.
Dopuszczalne wyburzenia, przestawianie ścian itp. Projekt ma objąć cały, dwumieszkaniowy dom, wszystkie instalacje i zagospodarowanie działki.

Osoby zainteresowane podjęciem się tego tematu proszę o kontakt na [email protected]. Na życzenie prześlę zdjęcia i podam więcej szczegółów.

Oczywiście będę również bardzo wdzięczny forumowiczom za namiary na sprawdzonych architektów.

Sprawa do realizacji "na już" - terminy po nowym roku odpadają.

pozdrawiam
Maciek Grabowski

tosinek
14-10-2006, 18:03
I ja też!!!!!!!!!!!Panie Maćku znalazł pan kogoś???
pozdrawiam
Tosia

maciuch
25-10-2006, 10:20
Panie Maćku znalazł pan kogoś???

Znalazłem, ale nie było to proste. Współpraca dopiero w fazie początkowej ale jak na razie, odpukać, jestem zadowolony.

pozdrawiam
Maciek Grabowski

rrmi
26-10-2006, 11:30
I ja też!!!!!!!!!!!Panie Maćku znalazł pan kogoś???
pozdrawiam
Tosia
Poslalam Ci info na priva
Z czystym sumieniem polecam mojego architekta

janeki
14-11-2006, 11:06
I ja też!!!!!!!!!!!Panie Maćku znalazł pan kogoś???
pozdrawiam
Tosia

ja także wysyłam na priva...

Pozdrawiam.