PDA

Zobacz pełną wersję : Sprzedam Murator 3/2006 z kuponem MultiBank



ms73
01-10-2006, 17:48
Polecam Muratora 3/2006 z kuponem Multi. Pozdrawiam. Cena 199zł. Gazeta jest nieużywana z płytą. Tel. 660 299 335 /po 16/
Aukcja:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=131495342

ostry
04-10-2006, 08:50
a co daje ten kupon?

raffran
04-10-2006, 11:50
Juz gdzies bylo o tych kuponach.
My dostalismy go gratis,kupujac projekt od Muratora.

ryby
04-10-2006, 16:13
Nie bardzo rozumiem za co to 199zł? :o
Ja potrzebowałem miesiąc temu kupon i otrzymałem go od forumowicza gratis. Drugi dotarł tydzień później i mi został. Jeśli ktoś jest chętny to go odstąpię.
A kupon ten gwaratuje nam przy kredycie w Multibanku oprocentowanie na poziomie 2.55 oraz 0.8 prowizji na udzielenie kredytu w CHF, niezależnie od wysokości wkładu własnego.
Oczywiście jest to oprocentowanie w momencie podpisywania umowy, przy ewentualnych podwyżkach oprocentowania, też się niestey na nie łapiemy. Gdy my składaliśmy wniosek oprocentowanie, które nam zaproponiowano to 2.95 oraz 1.4 prowizji, więc warto było się postarać o ten kupon.
pzdr.

kabietka
04-10-2006, 19:48
Ms73
Chyba pomyliłeś forum!!! :evil:
Mam nadzieję że nie znajdziesz jelenia na ten kupon :evil:

anstak
04-10-2006, 20:24
Oj Ryby szkoda ze nie skorzystalam wczesniej, zwlaszcza ze buduje sie bardzo blisko Ciebie :(


Tez potrzebowalam bardzo pilnie kupon i zdesperowana kupilam go od takiego spryciarza na allegro bo rownie szalonej cenie :evil: , chodza teraz od 149 do 300 zl :evil: . Projekt Muratora dostalam kiedys razem z kuponem i muratorem ale niestety i kupon i papierowy numer muratora 3/2006 zaginal w tonie gazet i na czas nie moglam go znależć:((

Zeby bylo smieszniej odnalazlam dzisiaj zagubione wczesniej numery muratora, byly na najwyzszej polce głebokiej szafy.

Wiec jesli ktos jest chetny to jeden kupon odstapie gratis ( ten kupiony z projektem) ale drugi może tez wystawie kiedys na allegro, zeby odzyskac chociaz wylozone pieniazki na zakup :-?

Jesli ktos jest zainteresowany prosze o wiadomosc na pryw, kto pierwszy ten lepszy. Odbior najlepiej osobisty w samym centrum Poznania.

Pieknulka
15-10-2006, 19:46
Jeżeli masz kuponik do odstąpienia to bardzo chętnie bym przyjęła. Wkrótce podpisuje umowę kredytową w MultiBanku. Zaproponowano mi oprocentowanie 2,75 w CHF :-(
Mój mail: [email protected]

wikula
16-10-2006, 12:13
Masa tych kuponow jest na allegro ceny bardzo wysokie .....
Moze ktos wie do kiedy wazny jest ten kupon ???

raffran
16-10-2006, 18:58
Masa tych kuponow jest na allegro ceny bardzo wysokie .....
Moze ktos wie do kiedy wazny jest ten kupon ???

Do 31 marca 2007

wikula
17-10-2006, 10:11
Dziekuje za odpowiedz a tak z ciekawosci wczoraj pytalismy o ten kupon w banku . Mily Pan poinformowal nas ze jak kazda tego typu promocja ma soje plusy i minusy i jezeli bardzo mi zalezy bank ma tez te kupony i moga mi dac i kredyt bedzie na tych zasadach .
Ciekawi mnie allegro , ludzie wystawiaja muratory z kuponem za starszne sumy a w koncu wystarczy isc do banku i go dostac......

Nefer
17-10-2006, 10:30
Dziekuje za odpowiedz a tak z ciekawosci wczoraj pytalismy o ten kupon w banku . Mily Pan poinformowal nas ze jak kazda tego typu promocja ma soje plusy i minusy i jezeli bardzo mi zalezy bank ma tez te kupony i moga mi dac i kredyt bedzie na tych zasadach .
Ciekawi mnie allegro , ludzie wystawiaja muratory z kuponem za starszne sumy a w koncu wystarczy isc do banku i go dostac......
To samo dotyczy kuponu na ING... można wziąć z banku. ALe zawsze znajdzie się taki co kupi :):)

anstak
17-10-2006, 15:33
A mi w Muliti powiedzieli, że sami dać nie mogą bo nie mają:((
Mój gratisowy kupon jest juz nieaktualny. Poszedł tydzien temu do forumowicza.

wikula
18-10-2006, 07:42
A mi w Muliti powiedzieli, że sami dać nie mogą bo nie mają:((
Mój gratisowy kupon jest juz nieaktualny. Poszedł tydzien temu do forumowicza.

oni tak chetnie nie daja , bo chyba im tez za bardzo nie wolno , my powiedzielismy ze w innym banku mamy lepsza oferte i wtedy zaproponowal
rzeba z nimi powalczyc , chyba ze im sie skonczyly to wtedy odmowia