PDA

Zobacz pełną wersję : okna PCV



vacus
10-04-2003, 11:24
Jestem zdecydowany kupić 4 lub 5 komorowe okna plastikowe. Jeśli znacie producentów godnych polecenia to podajcie namiary. Szukam "złotego środka" pomiędzy jakością a ceną.
Z góry dziękuję za informacje

Snowdwarf
10-04-2003, 11:26
jest rada - wciśnij przycisk "szukaj" - wpisz okno PCV, okna abo coś takiego
polecam
to naprawde działa
snow

vacus
10-04-2003, 12:17
wiem, czytałem wg klucza, ale jest całe mnóstwo rozmów na temat jakie okna sa lepsze PCV czy drewniane, natomiast konkretne informacje o producentach i opiniach uczestników forum giną w masie innych nieistotnych dla mnie informacji

Zbyszek_S
10-04-2003, 12:35
Ale własnie takie tworzenie nowych wątków na ten sam temat powoduje, że własnie te potrzebne Ci informacje trudno znaleźć.
Poza tym weź pod uwagę, że forumowicze ktorzy raz sie wypowiedzieli na ten temat nie zabiorą już głosu. Masz to jak w banku.
Ja tez polecam Ci jednak szukanie w istniejących odpowiedziach, a jesli mimo to nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania to odśwież istniejący wątek o oknach PCV przez wpisanie tam swojego pytania - wątek ten znów pojawi się na poczatku danego forum, a podane odpowiedzi uzupełnią go.
Pozdrawiam,
Zbyszek

<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Zbyszek_S dnia 2003-04-10 13:35 ]</font>

tczarek
10-04-2003, 14:15
Oczywiście zamiast szukać w Forum bo widać to Ciebie nie bawi to poszperaj w Necie. Wpisanie OKNA+PCV da ci niezliczone linki do stron producentów. Możesz wyselekcjonować grupę firm, która interesuje Ciebie i wtedy drążyć temat.
Pozdrawiam,