PDA

Zobacz pełną wersję : Maja się wita



maja_mp
02-10-2006, 14:33
Witam wszystkich, co prawda powinnam zacząć własnie od przedstawienia się ale jakoś tak wyszło, że już mam pytania do "zapalonych w boju"-to mój drugi post :oops: a powinien być pierwszym.

niktspecjalny
02-10-2006, 16:29
witaj o "piękna" :D :D :D

Mały
02-10-2006, 18:32
Cjesc. :-D

zielonooka
02-10-2006, 18:42
witaj o "piękna" :D :D :D


a ten znowu szaleje :o :lol:

niktspecjalny
02-10-2006, 21:30
witaj o "piękna" :D :D :D


a ten znowu szaleje :o :lol:

"daruj" sobie te szlagiery.Przestraszysz mi piękną i już nigdy sie nie wypros.....Jak Ci szkoda to idź i porozmawiaj z Pawsonem w szpitalu ....on podobno wszystkich ulecza w entuzjazmowanym tłumie. :evil: :evil: :evil: :o :o :o :( :( :( :P :P :P :roll: :roll: :roll: ...Czy to to zawsze tak musisz widzieć??????????????????????? PGZ.

zielonooka
02-10-2006, 21:50
:o łooo matko ns zmowu mnie nie lubi :o :o :o :lol:

ps. co znaczy PGZ? :lol:

niktspecjalny
02-10-2006, 21:58
:o łooo matko ns zmowu mnie nie lubi :o :o :o :lol:

ps. co znaczy PGZ? :lol:

taki jest ten ten świat.........jedni sie lubia po to ,żeby drugich nie lubiał ktos....PGZ to taki skrót "myślowy" przeznaczony dla tych którzy maja wyżej to co powinni mieć nizej ....Bez urazy zielona ale nie chce mi sie z Toba gadać o takich pierdołach typu

łooo matko ns zmowu mnie nie lubi :P :P :P

zielonooka
02-10-2006, 22:46
alez nie ma spawy ns :wink: :D
wogole o niczym nie musimy od tej pory gadac :wink:

bez urazy :roll:

niktspecjalny
03-10-2006, 06:46
alez nie ma spawy ns :wink: :D
wogole o niczym nie musimy od tej pory gadac :wink:

bez urazy :roll:

Bo o niczym nie gadamy.Zmienność twoich nastrojów jest do pozazdroszczenia.Ja przynajmniej jestem stały "nikt mnie nie lubi"i koniec.
I masz racje nie gadajmy bez sensu a obrażanie jest nie w twoim stylu,zważywszy ,że to topik kogoś innego i o kimś innym.

Acha my wogóle nic nie musimy.I jak zwykle nie ja zaczynam to bzdurne wzajemne nakrecanie :(

maja_mp
03-10-2006, 07:17
Halo, chciałabym nieśmiało nadmienić, że to jest MÓJ wątek POWITALNY :roll: .

Miał służyć poznaniu forumowiczów a nie sprzeczkom między nimi - to niezbyt dobrze o Was świadczy, ale staram się nie zniechęcać. :-?

kabietka
03-10-2006, 07:22
Witaj Maju :D :D
Miło Cię widzieć w szeregach budujących :D :D
Pytaj może będę w stanie pomóc,podpowiedzieć ..
Pozdrawiam

zielonooka
03-10-2006, 09:01
Halo, chciałabym nieśmiało nadmienić, że to jest MÓJ wątek POWITALNY :roll: .

Miał służyć poznaniu forumowiczów a nie sprzeczkom między nimi - to niezbyt dobrze o Was świadczy, ale staram się nie zniechęcać. :-?


masz racje Maju :wink: przepraszam :oops: i witam :wink:



aha - przy okazji moglas zobaczyc ze - choc zwykle bywa tu naprawde przesypatycznie :wink: - zdarza aie i tak :( jak sie trafi na przewrazliwionego forumowicza :wink:

Paulka
03-10-2006, 09:38
Halo, chciałabym nieśmiało nadmienić, że to jest MÓJ wątek POWITALNY :roll: .

Miał służyć poznaniu forumowiczów a nie sprzeczkom między nimi - to niezbyt dobrze o Was świadczy, ale staram się nie zniechęcać. :-?

Witamy serdecznie :D

niktspecjalny
03-10-2006, 13:22
Halo, chciałabym nieśmiało nadmienić, że to jest MÓJ wątek POWITALNY :roll: .

Miał służyć poznaniu forumowiczów a nie sprzeczkom między nimi - to niezbyt dobrze o Was świadczy, ale staram się nie zniechęcać. :-?


masz racje Maju :wink: przepraszam :oops: i witam :wink:



aha - przy okazji moglas zobaczyc ze - choc zwykle bywa tu naprawde przesypatycznie :wink: - zdarza aie i tak :( jak sie trafi na przewrazliwionego forumowicza :wink:


masz racje Maju :wink: przepraszam :oops: i witam :wink:

Zielonooka mówi o sobie ona lubi być zawsze na wierzchu i wszędzie :D

Siouxiee
03-10-2006, 14:02
Cześć Maju!! Życzę by to forum stało się dla Ciebie wiarygodnym i pełnym źródłem informacji, a nie okazją do wiecznych kłótni i złośliwych uwag, bo jak już zauważyłaś i takie tematy się często tu niestety porusza.. :cry:

niktspecjalny - moim zdaniem jesteś wybitnie beznadziejną postacią tego forum, podobnie zresztą jak cała zgraja wrogich Tobie osób. Powiem szczerze że słabo mi się robi widząc te wasze ciągłe niesnaski i dogryzania; najchetniej bym na nie w ogóle nie zwracał uwagi, ale ostatnio widzę, że się PO PROSTU NIE DA!! :evil: :evil: :evil:
Ciekawym już jakimi obelgami będziecie się nawzajem obrzucać w wątku np. o zimowym dokarmianiu ptaków, lub obcinaniu paznokci myszoskoczkom, bo tylko taki wkład możecie mieć do wszelakich wątków z prośbami o wyjaśnienie problemów forumowiczów.. Serdecznie wam gratuluję. HOWGH!

Przepraszam Maju, że naśmieciłem w Twoim powitalnym wątku, ale niestety krew już mnie zalewa. Jeszcze raz życzę powodzenia!! :)

wartownik
03-10-2006, 14:12
Witaj :D
PS. Tak bardzo sie roznimy ... i to jest piekne.

Mufka
03-10-2006, 14:27
Cześć Maju!! Życzę by to forum stało się dla Ciebie wiarygodnym i pełnym źródłem informacji, a nie okazją do wiecznych kłótni i złośliwych uwag, bo jak już zauważyłaś i takie tematy się często tu niestety porusza.. :cry:

niktspecjalny - moim zdaniem jesteś wybitnie beznadziejną postacią tego forum, podobnie zresztą jak cała zgraja wrogich Tobie osób. Powiem szczerze że słabo mi się robi widząc te wasze ciągłe niesnaski i dogryzania; najchetniej bym na nie w ogóle nie zwracał uwagi, ale ostatnio widzę, że się PO PROSTU NIE DA!! :evil: :evil: :evil:
Ciekawym już jakimi obelgami będziecie się nawzajem obrzucać w wątku np. o zimowym dokarmianiu ptaków, lub obcinaniu paznokci myszoskoczkom, bo tylko taki wkład możecie mieć do wszelakich wątków z prośbami o wyjaśnienie problemów forumowiczów.. Serdecznie wam gratuluję. HOWGH!

Przepraszam Maju, że naśmieciłem w Twoim powitalnym wątku, ale niestety krew już mnie zalewa. Jeszcze raz życzę powodzenia!! :)

Oj tam, czepiasz sie, przynajmniej Maja moze byc pewna co ja czeka na forum, znaczy na pewno porada Zielonookiej ;). Trzeba poznac folklor forum
8)

Siouxiee
03-10-2006, 14:36
Cześć Maju!! Życzę by to forum stało się dla Ciebie wiarygodnym i pełnym źródłem informacji, a nie okazją do wiecznych kłótni i złośliwych uwag, bo jak już zauważyłaś i takie tematy się często tu niestety porusza.. :cry:

niktspecjalny - moim zdaniem jesteś wybitnie beznadziejną postacią tego forum, podobnie zresztą jak cała zgraja wrogich Tobie osób. Powiem szczerze że słabo mi się robi widząc te wasze ciągłe niesnaski i dogryzania; najchetniej bym na nie w ogóle nie zwracał uwagi, ale ostatnio widzę, że się PO PROSTU NIE DA!! :evil: :evil: :evil:
Ciekawym już jakimi obelgami będziecie się nawzajem obrzucać w wątku np. o zimowym dokarmianiu ptaków, lub obcinaniu paznokci myszoskoczkom, bo tylko taki wkład możecie mieć do wszelakich wątków z prośbami o wyjaśnienie problemów forumowiczów.. Serdecznie wam gratuluję. HOWGH!

Przepraszam Maju, że naśmieciłem w Twoim powitalnym wątku, ale niestety krew już mnie zalewa. Jeszcze raz życzę powodzenia!! :)

Oj tam, czepiasz sie, przynajmniej Maja moze byc pewna co ja czeka na forum, znaczy na pewno porada Zielonookiej ;). Trzeba poznac folklor forum
8)

No ale żeby tak od razu na głęboką wodę?? :roll:
Nie znam Mai, nie wiem ile jest w stanie wytrzymać, martwię się... :wink:

niktspecjalny
03-10-2006, 16:11
kolega Siouxiee powiedział:niktspecjalny - moim zdaniem jesteś wybitnie beznadziejną postacią tego forum........I to w takim wątku.......nic już nie powiem bo mi facet dowaliłeś choć Cie mało znam.Przykre ,że interpretujesz to nie zważywszy na to od czego to sie zaczyna.Kurna popatrz normalnymi "oczyma" jaką mi przykrość robisz.Żenada.....przemiły kolego.
:( :( :(

zielonooka
03-10-2006, 16:13
Oj tam, czepiasz sie, przynajmniej Maja moze byc pewna co ja czeka na forum, znaczy na pewno porada Zielonookiej ;). Trzeba poznac folklor forum
8)

No ale żeby tak od razu na głęboką wodę?? :roll:
Nie znam Mai, nie wiem ile jest w stanie wytrzymać, martwię się... :wink:

Hmmmm..... mysle ze Maja sobie poradzi :wink: , w sumie - jako "nowa" - nie polozyla uszu (uszów?! jak sie pisze? :-? ) po sobie tylko ostro przywolala do porzadku :wink: :D i to mi sie podoba :wink:

Paulka
03-10-2006, 19:26
jako "nowa" - nie polozyla uszu (uszów?! jak sie pisze? :-? ) po sobie tylko ostro przywolala do porzadku :wink: :D i to mi sie podoba :wink:

....yyy, ja tylko w kwestii formalnej... uszu sie pisze :oops: :wink:

Dasz radę, Maja!!!
Budowa to ciezka sprawa. Trzeba się uodparniac kiedy sie tylko da!!! :D

Annja
03-10-2006, 19:44
Witaj Maju! Widzę, że już miałaś próbkę tego jak to u nas na forum może być wesoło :wink: Ale oprócz części rozrywkowej to naprawdę wielu pożytecznych rzeczy możesz się tu dowiedzieć.
Powodzenia w edukacji budowlanej i samym budowaniu.
Pozdrawiam -Ania-

Siouxiee
03-10-2006, 19:51
I to w takim wątku.......

W "takim" wątku bo właśnie w takim (nie wiedzieć czemu) ponownie wystawiliście swoje działa i zamiast witać nowo przybyłą forumowiczkę kontynuujecie swoje walki toczone już w wątku o wyborach :evil:
Czy tak będzie już w każdym nowym wątku??
Pomimo faktu, że apele do Twojej osoby generalnie mijają się z celem to jednak proszę: zrób rachunek sumienia i przestań wykłócać się z osobami na Twoim poziomie, to może poprawisz swój wizerunek w moich oczach, bo na razie prezentuje się on nad zwyczaj słabo.
Więcej nie zabieram głosu w tej sprawie, bo ulegając dalszym prowokacjom słownym zszedłbym do Twojego poziomu. A to ani czas ani miejsce na takie puste dyskusje.
Najserdeczniej Państwa pozdrawiam, najserdeczniej!

Mały
03-10-2006, 19:51
" ładny tu burdel macie siostrzyczki w tym archeo"... ;-)
Cześć Majeczko, to my wariaci z forum! hehe :-D

zielonooka
03-10-2006, 20:34
jako "nowa" - nie polozyla uszu (uszów?! jak sie pisze? :-? ) po sobie tylko ostro przywolala do porzadku :wink: :D i to mi sie podoba :wink:

....yyy, ja tylko w kwestii formalnej... uszu sie pisze :oops: :wink:



dzieki :wink: :oops: :lol:

Goni_Mnie_Peleton
03-10-2006, 20:58
I to w takim wątku.......

W "takim" wątku bo właśnie w takim (nie wiedzieć czemu) ponownie wystawiliście swoje działa i zamiast witać nowo przybyłą forumowiczkę kontynuujecie swoje walki toczone już w wątku o wyborach :evil:
Czy tak będzie już w każdym nowym wątku??
Pomimo faktu, że apele do Twojej osoby generalnie mijają się z celem to jednak proszę: zrób rachunek sumienia i przestań wykłócać się z osobami na Twoim poziomie, to może poprawisz swój wizerunek w moich oczach, bo na razie prezentuje się on nad zwyczaj słabo.
Więcej nie zabieram głosu w tej sprawie, bo ulegając dalszym prowokacjom słownym zszedłbym do Twojego poziomu. A to ani czas ani miejsce na takie puste dyskusje.
Najserdeczniej Państwa pozdrawiam, najserdeczniej!

Glos rozsadku z Torunia. A myslalem ze tam wszyscy otumanieni przez nadajniki ojca dyrektora.

Tak w ogole to witam serdecznie nowa forumowiczke.

maja_mp
04-10-2006, 07:06
Dziękuję wszystkim za ciepłe powitanie, już co nieco przejżałam i znalazłam sporo ciekawych tematów.

Nie zniechęcam się, to w moim przypadku niemożliwe - być może dlatego, że to moje kolejne forum-tylko tematyka nieco odmienna od dotychczasowych :P )

mmmad
04-10-2006, 08:18
Czesc maja_mp.

Na poczatek polecam Ci "Wymiane doswiadczen", a zwlaszcza posty przyklejone. Dowiesz sie duzo waznych rzeczy, czasem dowiesz sie duzo o wyzszosci Swiat Bozego Narodzenia nad Wielkanoca i odwrotnie (np. okna drewniane czy pcv, max czy silka itp.). Ale przynajmniej wyrobisz sobie opinie lub bedziesz wiedziala, o co dalej pytac.
A jak juz bedziesz miala dosc budowy (co na 95% sie zdarzy), trafisz do "Psychologa" i wtedy zrozumiesz, dlaczego na tym forum nie tylko o budowie. I nie zawsze zdrowo...

długi
04-10-2006, 10:08
Czesc maja_mp.

Na poczatek polecam Ci "Wymiane doswiadczen", a zwlaszcza posty przyklejone. Dowiesz sie duzo waznych rzeczy, czasem dowiesz sie duzo o wyzszosci Swiat Bozego Narodzenia nad Wielkanoca i odwrotnie (np. okna drewniane czy pcv, max czy silka itp.). Ale przynajmniej wyrobisz sobie opinie lub bedziesz wiedziala, o co dalej pytac.
A jak juz bedziesz miala dosc budowy (co na 95% sie zdarzy), trafisz do "Psychologa" i wtedy zrozumiesz, dlaczego na tym forum nie tylko o budowie. I nie zawsze zdrowo...


Brzydal!!!! ŻONĘ MASZ!!!!!!!!!!!!!!!!

mmmad
04-10-2006, 10:18
Czesc maja_mp.

Na poczatek polecam Ci "Wymiane doswiadczen", a zwlaszcza posty przyklejone. Dowiesz sie duzo waznych rzeczy, czasem dowiesz sie duzo o wyzszosci Swiat Bozego Narodzenia nad Wielkanoca i odwrotnie (np. okna drewniane czy pcv, max czy silka itp.). Ale przynajmniej wyrobisz sobie opinie lub bedziesz wiedziala, o co dalej pytac.
A jak juz bedziesz miala dosc budowy (co na 95% sie zdarzy), trafisz do "Psychologa" i wtedy zrozumiesz, dlaczego na tym forum nie tylko o budowie. I nie zawsze zdrowo...


Brzydal!!!! ŻONĘ MASZ!!!!!!!!!!!!!!!!

TY TEZ!

I Tobie tez wszystko kojarzy sie z seksem :D

maja_mp
04-10-2006, 11:18
Dość budowy - nigdy :D, bo podobno dopiero trzeci dom jest taki, jak być powinien-ja na razie jestem na etapie pierwszego i to na dodatek odziedziczonego więc duuużo przede mną :lol: