PDA

Zobacz pełną wersję : Podłoga w sali konferencyjnej - jaka najsensowniejsza ?



citron
03-10-2006, 12:04
Szanowni Państwo .
Przede wszystkim witam serdecznie wszystkich na Forum Muratora

Mam prośbę o sugestię:
Jakie pokrycie najlepiej wykonać na podłogę do sali konferencyjnej w firmie.
Czy pokryć gresem polerowanym, czy wykładziną czy może drewnianymi panelami ?

Warunki
Powierzchnia: około 40 m2
II piętro
Wizyty około 1 na tydzień - klienci zagraniczni, własne spotkania personelu 2-4 razy w tygodniu
zapewne na decyzję duży wpływ powinna mieć miła i ciepła atmosfera oraz łatwe utrzymanie czystości co w parze ze sobą nie idzie...

Z góry dziękuję za sugestie.

malgoss
03-10-2006, 12:12
Jakikolwiek materiał podłogowy (wierzchni) wybierzesz nie zapomnij o tym co będzie pod spodem. Znajomek w lokalu zrobił to tak: pom. parter, chudziak, drewniane bele, pomiędzy nimi wsypany keramzyt na folii, płyty Fermacell - podłogowe, gres (matowy) - chadazają po tym panny na szpilkach a nie słychać żadnego stukania.

To tylko sugestia dotycząca zwrócenia uwagi na aspekt akustyczny przyszłej sali konferencyjnej :wink:

Majka
03-10-2006, 14:18
wykladzina dywanowa :wink:

maciej747
03-10-2006, 14:53
Jakie pokrycie najlepiej wykonać na podłogę do sali konferencyjnej w firmie.
Czy pokryć gresem polerowanym, czy wykładziną czy może drewnianymi panelami ?

citron: jezeli towarzystwo nie wypluwa gum do zucia na podloge, to wykladzina dywanowa, jezeli towarzystwu zdarza sie wypluwac gume na podloge, to wykladzina PCV.
Maciej

citron
03-10-2006, 23:45
Bardzo Wam dziękuję za sugestie.
Tak czułem, ale ktoś mnie namawia mnie usilnie na gress lub drewno obawiajac się błota / zabrudzeń itd

andre59
04-10-2006, 10:25
Zastosowanie wykładziny dywanowej zmniejszy czas pogłosu w pomieszczeniu i poprawi zrozumiałość mowy.